Vai zinājāt, ka visizdevīgāk ir pirkt ekspozīciju paraugus?

You are currently viewing Vai zinājāt, ka visizdevīgāk ir pirkt ekspozīciju paraugus?

Lai arī pircēji vislabprātāk iepērkas dažādu akciju laikā, kad produktiem tiek piemērotas atlaides, vismaz mēbeļu, interjera produktu nozarē visizdevīgākās atlaides tik tiešām ir tieši ekspozīciju paraugu izpārdošanās. Saloni, veikali, grib vai negrib, bet preci ir spiesti pārdot, lai tās vietā izvietot jauno, tāpēc atlaides ir lielas, nereti pārdošanas cenu nosakot pat zem pašizmaksas. 

Tiesa, reizēm dzirdēti iebildumi: tā jau ir lietota prece, dīvāni izsēdēti, lampas apputējušas, galdiņš ar skrāpējumu…

Protams, kāds defekts precei var būt, tāpēc jau lielāka atlaide tiek piemērota, taču pret to mīksto sēdmēbeļu izsēdēšanu gan kategoriski iebilstam!  Jo īpaši, ja dīvānu meklējat salonos, kas nepārdod budžeta klases sēdmēbeles.  Turklāt ņemot vēl vērā, cik pieklājīgi jeb patiesībā bikli cilvēki iesēžas dīvānos, lai to iemēģinātu… Nē, nē un vēlreiz nē! Salonos ekspozīciju dīvāni nav izsēdēti, tajos nav izlieta kafija vai vīns, pa tiem bērni nav lēkājuši un kaķi gar tiem nagus nav asinājuši!  Jā, varbūt kāds puteklis, bet katrs puteklis ir jūsu ietaupītā eiro vērts, ticiet profesionāļiem!

Tāpēc, ja vēlaties tiešām būtisku atlaidi, meklējiet preces ekspozīciju izpārdošanu laikā!  Arī mūsu salonā tā ir sākusies un piedāvājumu, kas ir mainīgs, var skatīt E-veikala sadaļā “Akcijas preces” ➣ “Ekspozīcijas preces”.