Vai lielu dīvānu var dabūt cauri mazām durvīm?

You are currently viewing Vai lielu dīvānu var dabūt cauri mazām durvīm?
Var jumta istabiņai izsapņot lielizmēra dīvānu ar padziļināto sēdi, taču, ja tas iesprūdīs durvīs un kāpnes būs šauras, sapnis var palikt sapnis. Nu labi, labi, pastāv risinājumi, piemēram, dīvāna izjaukšana un jau salikšana telpā. Tomēr reizēm arī tā var neglābt un diezin vai meistari parakstīsies jūsu sapņu dīvānu izgatavot tieši jūsu istabā…
Pērkot dīvānu, uzmanību mēdzam pievērst vairākām niansēm: dizainam, apdarei, krāsai, izmēram, cenai. Attiecībā uz izmēru, pamatā koncentrējoties uz dīvāna ietilpšanu telpā, sak, lai vajadzīgajā vietā ielien. Kaut no sienas līdz sienai, kaut ignorējot ieteikumu atstāt gaisu apkārt dīvānam, lai tas vizuāli izteiksmīgāk telpā spēlētos, galvenais – lai ielien iecerētājā vietā. Taču šoreiz stāsts ne par telpas un dīvāna ideālo proporciju ievērošanu – katrs pats savās mājās saimnieks!
Tikai retais atceras, ka ceļā uz jaunu dīvānu mājās vai citu lielizmēra mēbeli, jāmēra daudz vairāk. Turklāt visi papildus izmēri jāsasaista ar dīvāna vai citas mēbeles izmēriem!

KĀ PAREIZI MĒRĪT DĪVĀNU

KĀ PAREIZI MĒRĪT TELPAS

Veicot mērījumus, pārliecinieties, ka piefiksējat tos precīzi! Dažreiz nieka pāris centimetri var kļūt “liktenīgi”…
Visām mēbelēm, ko iegādājaties, ideālā variantā jābūt tādos izmēros, lai tās nesot telpās, paliktu “brīvs gaiss”. Profesionālie mēbeļu piegādātāji būs pateicīgi par liekiem vismaz 10 cm pie durvju ailēm.