Tiekamies izstādē! Mūsu stendā lampas, dīvāni un atlaides!

You are currently viewing Tiekamies izstādē! Mūsu stendā lampas, dīvāni un atlaides!

Pēdējo gadu laikā ļaužu, kas iekārto savus mājokļus, iepirkšanās paradumi arī saistībā ar interjera dizaina precēm ir krasi mainījušies. Izteikti redzams, kuras mājas lietas Latvijas iedzīvotāji iegādājas tikai klātienē, jo vēlas aptaustīt, iemēģināt, pilnvērtīgi izmantot izvēles iespējas krāsas, faktūras aspektos, bet kuras aizvien aktīvāk pērk attālināti. Mīkstās sēdmēbeles, dīvāni pieder pirmajai grupai, kamēr apgaismojumu un nu jau arī korpusa mēbeles aizvien aktīvāk cilvēki pērk attālināti.

Šogad ar dalību izstādē “Ziemeļu akcents” lēma spert platu soli tieši pretim attālināto klientu interesēm, proti, klātienē ļaut iepazīt e-veikalā pirktāko ražotāju produktus!

Apgaismojuma jomā pieprasītākās ir “Maxlight” lampas, tāpēc “Ziemeļu akcenta” stendā būs vairāk nekā 40 šī ražotāja gaismekļi! Arī pašu “Maxlight” pārstāvi varēs izvaicāt par visu, kas interesēs saistībā ar lampu kolekciju.

Nelielu ieskatu varēs gūt arī attālināti pirktākā korpusa mēbeļu ražotāja “Woodman” produkcijā. 

Un, protams, “Ziemeļu akcenta” stends nav iedomājams bez igauņu mīksto sēdmēbeļu ražotāja “Softrend” ērtajiem, ilgtspējīgajiem dizaina dīvāniem!

Izstādes laikā visus ekspozīcijas produktus varēsiet iegādāties vai pasūtīt ar ievērojamu atlaidi!

Ja uz “Furniture & Design Isle” nevarat ierasties, neskumstiet – atlaides visam: “Softrend” dīvāniem, “Maxlight” lampām un “Woodman” mēbelēm tiks piemērotas līdz pat 15. novembrim!