Sveces un aromāti svētkiem un ikdienai

You are currently viewing Sveces un aromāti svētkiem un ikdienai

Laiks, kad visvairāk telpās uzmanību pievēršam aromātiem, smaržām un noskaņai tajās ir tieši decembris. Tuvojas svētki un gribās vairāk prieku izjust… Ziema pa īstam sākusies un gribās savās mājās kā siltā seģenē ietīties… Ātrākaiss veids kā noskaņu telpās radīt ir sveces un aromāti. Tāpēc arī mēs savā produktu klāsta kā salonā, tā E-veikalā esam iekļāvuši mājas aromātus un sveces.

Abi šie produkti izgatavoti no dabiskām vielām: palmu vai sojas vaska, aromātiskajām, ēteriskajām un dažā produktā pat smaržu eļļām. Visi izejmateriāli 100% droši, ļaujot šo produkciju izmantot slēgtās telpās nebaidoties, ka saelposieties kādu kaitīgu, ķīmisku, mākslīgi radītu vielu.

Sveces no palmu vaska pieejamas dažādos izmēros – sākot no nelielām, 7 cm augstām un beidzot ar karalisku izmēru – 40 cm. Pieejamas 8 krāsās un divās pamatformās: cilindra un kvadrāta. Turklāt visām svecēm ir burvīga vizuāla faktūra – izskatās kā ar kristālisku sarmu aprautas.

Unikālais šajās svecēs ir to ilgais degšanas laiks. Piemēram, vislielākā 40 cm svece var degt 430 stundas, vismazākā 7 cm – 38 stundas. Ir arī pieejamas sojas vaska sveces stikla trauciņos – to degšanas ilgums 30 stundas. Visas sveces ir aromatizētas, smaržu izplatot ne tikai degšanas laikā, bet arī neaizdegtas. Smaržas ir dabiskas un nav kaitinoši uzkrītošas.

Par svecēm un, jo īpaši tām, kas izmēros lielas, aktuāls ir jautājums: kā degs? Vai neveidosies sava veida “vulkāna krāteris” un pusi no sveces nenāksies izmest? Izrādās, svecēm arī pastāv sava lietošanas instrukcija, ko ievērojot, no neforšas degšanas iespējams izvairīties.  Lūk, būtiskākais, kas jāzina, lai degšana būtu skaista un ilga:

➤ sveci pirmo reizi aizdedzinot, pēc stundas to nodzēsiet, ļaujiet atdzist, nogrieziet dakti – lai paliek ne augstāka par 1 cm un  tad atkal var aizdedzināt;
➤ degot, sveces sieniņas var veidoties plānākas vai biezākas – tas atkarīgs no temperatūras telpā (siltākā – plānākas, vēsākā – biezākas). Ja degot, ārējās malas veidojas pārāk biezas un augstas, degošu sveci nedaudz pagroziet, lai liesmiņa pakausē biezāko sieniņu. Pēc tam, vajadzības gadījumā, pārāk augsto malu var arī droši nolauzt, vasku ievietojot atpakaļ svecē.

Savukārt katrā mājas aromāta komplektā atrodas stikla pudelīte ar 8 melniem kociņiem, kas ievietojami atvērtā flakonā. Šāda komplekta darbības laiks, proti, aromāta izdalīšanās, ir 160 stundas.

Starp citu, vai zinājāt, ka šos aromātus vislabāk novietot vietās, kurās ik pa laikam ir gaisa plūsma, piemēram, staigājat garām – jo smarža telpā izplatās tieši tai vējojoties?! Vēl zinātāji ieteic, lai aromāts izteiktāk būtu jūtams, pudelīte jānovieto zemāk – aromātiem, līdzīgi kā siltumam, ir tendence celties augšup.

Katram pārdevējam izveidojas klientu iecienītāko produktu tops un, saistībā ar mājas aromātiem, mēs iesakām izmēģināt:

  1. “Amy” – klientu iecienītākais!
  2. “Barbara”
  3. “Elza”

Sveces un aromāti ir nopērkami gan mūsu salonā, gan E-veikalā. Salonā pieejami arī mājas aromātu paraudziņi – nāciet, izvēlieties sev patīkamāko!

Ja vēlēsies regulāri papildināt savas telpas ar mūsu aromātiem, atlaides garantējam! No jums pierādījums – iepriekšējā pirkuma apliecinājums un saņemsiet atlaidi 10 % apmērā nākamajam pirkumam!

E-veikalā mājas aromāti un sveces atrodamas sadaļā “Aksesuāri” – izmantojot filtru, atlasiet sev vēlamo preces kategoriju.

 

Foto: no “Candle Family” arhīva, tostarp @twosidesphotography (IG) titulfotogrāfija