Jūsu komforts ir mūsu prioritāte!

Katrs mūsu dīvāna modelis sniedz atšķirīgu komfortu, kas Jums kā klientam savukārt sniedz izvēles iespējas atrast sev vistīkamāko.  Mēs palīdzēsim izvēlēties Jums piemērotāko dīvānu, balstoties tieši individuālajās vēlmēs. Dīvānu sniegtās dažādās sēdēšanas sajūtas var izmēģināt mūsu salonā uz vietas vai arī izpētīt pie katra dīvāna modeļa.

Visu februāri 25% atlaide dīvānu pasūtījumiem!

Pie katra dīvāna modeļa atradīsiet 3 papildus izvēlnes, kur visa informācija būs pieejama

5 gadu garantija

“Softrend” ražotie dīvāni ir roku darbs. Klienta izvēlēto dīvānu tieši viņam rada 26 meistari – katrs sava aroda prasmes ir gadiem pilnveidojis. Rūpējoties par mēbeļu lietošanas ilgmūžību, visu dīvānu mīkstajai daļai ir piešķirta 5 gadu garantija.

20 gadu garantija rāmim

Lai nodrošinātu dīvāna kalpošanu gadiem, tiek ievērots kvalitatīva dīvāna uzbūves standarts: rāmis izgatavots no masīvkoka ar iestrādātām zigzagveida metāla atsperēm. Rāmim piešķirtā 20 gadu garantija nodrošina, ka Jūsu dīvāns izturēs visus pārbaudījumus.

Vairāk kā 350 audumi

Zinot, ka dīvāna kvalitāti Jums garantē, atliek vien izvēlēties savas jaunās mēbeles apdares audumu. Lai piepildītu katra klienta vēlmes, pie mums ir jebkuras krāsas un tekstūras kvalitatīvi mēbeļu audumi Jūsu sapņu dīvāna realizēšanai! 

Komforts, kas saglabāsies ilgi

Papildus esošajam garantijām, “Softrend” mēbelēs tiek izmantoti tikai kvalitatīvi izejmateriāli visa dīvāna garumā. Dažādie dīvānu pildījumi: kabatu atsperes, putnu spalvas, putas, tādi metāla izstrādājumi kā atvēršanas mehānismi un visas citas detaļas ir izmeklētas, iztestētas un pielāgotas katram dīvānam tā, lai tās kalpotu gadiem ilgi.

Plaša izmēru izvēle

Katram dīvāna modelim izstrādāti vairāki izmēri, konfigurācijas un pat formas versijas tā, lai Jūs pēc iespējas optimālāk  spētu to pielāgot savam mājoklim. Gandrīz katrs dīvāna modelis sākas ar klubkrēsla versiju, turpinās ar taisnā dīvāna vairākiem izmēriem un beidzas ar mazākiem vai lielākiem stūra dīvāniem. Katra no izstrādātajām izmēru un papildus dizaina elementu izmantošanas iespējām Jums atvieglos dīvāna izvēles un pielāgošanas procesu.

Tas viss šobrīd ar 25% atlaidi!

Salonā uz vietas varat iepazīties ar mūsu ekspozīcijas produktu klāstu, kā arī noformēt pasūtījumu, saskaņojot visas detaļas un nianses.  Dīvānus ir iespējams iegādāties arī līzingā.  Ja vēlaties veikt pirkumu attālināti, esat laipni lūgti izmantot mūsu E-veikalu vai sazināties ar mums attālināti.

Tiekamies mūsu salonā!

Mūsu salonā Čiekurkalna 8. šķērslīnijā 12, Rīgā (iekšā teritorijā melnā ēka), Jūs varat izmēģināt populārākos “Softrend” dizaina dīvānus, izpētīt to izmēru variācijas un plašo apdares audumu klāstu.  Mūsu darbinieki palīdzēs noorientēties dīvānu klāstā un pakonsultēs par to, kurš dīvāns ir Jums vispiemērotākais. Gaidām ciemos darbadienās no plkst. 11:00 līdz 19:00!