"ZIEMEĻU AKCENTA" SALONS

“Ziemeļu akcents” salons ir  tipisks showroom.  Pie mums detalizēti var izpētīt populārākos “Softrend” dīvānu modeļus, droši iemēģinot tos, lai prefekti izprastu to sniegto komfortu. Izvēlēties apdares audumu, izsvērt, kādā izmērā dīvānu izvēlēties, kādas dizaina detaļas piemērotākas.

Kad visi izpētes priekšdarbi realizēti, paša dīvāna pasūtījumu var veikt klātienē salonā, doties mājup un visu nesteidzīgi formēt attālināti vai arī iepirkties E-veikalā. Vajadzības gadījumā kā klātienē, tā attālināti pirkumu iespējams noformēt līzingā.  

Dīvāns-Meta. Igauņu-dīvāni. Kvalitatīvs-dīvāns. Softrend. Ziemeļu- akcents Skandināvu-dizains. Диван-Meta. Эстонские-диваны. Качественный-диван. Скандинавский-дизайн
Lampas. Gaismekļi Ziemeļu-akcents interjers-un-dizains Interjerdizains apgaismojuma-risinājumi Интерьер-дизайн Лампы светильники световые-решения

Arī saistībā ar  apgaismojumu “Ziemeļu akcents” salons ir tipisks showroom.  Pie mums izvietota nelielu lampu kolekcija no dažādiem ražotājiem, ļaujot klientiem izprast to dizaina un kvalitātes parametrus. 

No Latvijas ražotājiem mūsu salonā pārstāvētas izcilās lina lampas no  “LaLampa” un fascinējošā dizaina ozolkoka lampas no  “Si-LIGHT”.   

Salonā uz vietas ir nopērkami visi redzamie ekspozīcijas modeļi. Citus katram klientam piemērotākos apgaismojuma risinājumus meklēsim kopīgi mūsu partneru katalogos, mums sagatavojot Jums konkrētus piedāvājumus. 

Ar nelielu kolekciju salonā pārstāvēti arī daži biroja un publisko telpu mēbeļu ražotāji. Ir  gan mīkstās modulārās, gan “cietās” sēdmēbeles birojiem, publiskām telpām, ēdināšanas uzņēmumiem. Ir plaši konfigurējami darba krēslu paraugi, arī tāds, kam 24 stundu veiktspējas sertifikāts. 

Salona telpās vienmēr iespējams organizēt tikšanās, veikt pārrunas ar dizaineriem vai citiem klientam nepieciešamajiem sadarbības partneriem. Vienmēr laipni! 

Mūsu salons atrodas: 

Čiekurkalna 8. šķērslīnija 12, Rīgā.

Strādājam:

darbadienās 11.00 – 19.00, brīvdienās – pēc pieraksta: 27712920.