“RIGA FOOD” izstāde

You are currently viewing “RIGA FOOD” izstāde

Nāc uz izstādi un iegūsti atlaidi vai iepērcies mūsu e-veikalā, izmantojot atlaides koduRIGA FOOD

9., 10., 11. septembrī Ķīpsalā, Izstāde RigaFood pirmo reizi “Ziemeļu akcenta” ērtākie un klientu iecienītākie dīvāni iemēģināmi tikpat bezrūpīgi kā mājās – sēžot dīvānā ar burgeri! Un nopērkami ar 20% atlaidi!

Izstādē “Riga Food 2021” būs iekārtota atvērtā tipa virtuve un omulīga viesistaba (tās iekārtošana uzticēta “Ziemeļu akcentam”). Divas dienas virtuvē un viesistabā darbosies Latvijas labākie gastronomijas virtuozi, pārtikas nozares profesionāļi un uzņēmēji. Viesistabā varēs ne tikai izbaudīt dažādas garšas, nodegustējot katra viesa pagatavoto, bet arī uzzināt ēdienu receptes.

Piemēram, būs diskusija par ģimenes pusdienu restorāna ikdienu, nākotnes plāniem un Latvijas mazo ražotāju produktiem ģimenes ēdienkartē. Siera stāstu stāstīs siernīca “Soira”, bet pavāri gatavos dažādus siera ēdienus. Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas šefpavārs iepazīstinās ar bērniem vizuāli pievilcīgiem un vienlaikus atveseļošanos veicinošiem ēdieniem. Vēl būs sarunas par nākotnes pārtiku, alkoholisko un uz sulu bāzes gatavotu kokteiļu degustācija, Baltijas labāko šefpavāru pavārgrāmatas “Baltic chefs” prezentācija un vēl, un vēl… Virtuves sarunām “Riga Food” viesistabā varēs sekot līdzi arī “Pavāru kluba” FB lapā.

Tiekamies Ķīpsalā, 9., 10., 11. septembrī “Riga Food 2021” viesistabā, kur varēsi piepildi ne tikai vēderu un ledusskapi, bet arī savu viesistabu ar Softrend dīvānu un LaLampa lampu ar 20% atlaidi!

9., 10., 11. septembrī “Ziemeļu akcenta” salons būs slēgts. Toties 20% atlaide tiks piemērota arī visiem pirkumiem mūsu e-veikalā. Neaizmirsti izmantot kodu: “RIGA FOOD”!