Dīvāni mūsu klientu mājokļos

Mūsdienās dīvāna iegāde var izvērsties par ilgstošu, pat mokošu procesu: piedāvājums plašs, bet pirkums līdzvērtīgs ilgtermiņa investīcijai mājokļa estētikā un ģimenes komfortā. Daļai ļaužu “mokas” veiksmīgi beigušās mūsu salonā… Arī dizaineri novērtē “Softrend” dīvānus, klientiem palīdzot izvēlēties optimālākos izmērus, dizaina versijas un apdares auduma toņus. Starp šeit atspoguļotajiem pāris mūsu klientu mājokļiem, redzami arī dizaineru Alvja Zemzara, Zanes Skalbergas, Līgas Gailes, Gundegas Reites darbi.

Gaismekļi mūsu klientu mājokļos

Lampa telpā nav primitīvs gaismas avots, bet gan būtisks tās elements un noskaņas radītāja. Savus klientus viennozīmīgi varam saukt par “gaismas gardēžiem”, kuri nebaidās eksperimentēt. Ieskats pāris mūsu klientu mājokļos – atšķirīgi apgaismojuma risinājumi dažādos interjeros, kuru veidošanā roku pielikuši arī dizaineri Alvis Zemzaris, Agnese Lazdāne, Jolanta Karlsone, Līga Gaile, Mareks Dombrovskis.

Fasādes apgaismojums privātmājai

Āra apgaismojuma risinājumam var pieiet vienkāršoti – spožs prožektors labākai redzamībai tumsā vai profesionāli – izgaismojot ēku, izgaismot apkārtni. Ēkas mēdz klusēt. Un mēdz runāt. Gaisma ir tā, kas ļauj mājai runāt. Aicinoši uzrunāt saimniekus un garāmgājējus. Projekts veidots sadarbībā ar dizaineri Agnesi Lazdāni.

Viesnīca 5★ "Art Hotel Roma" Liepāja

Vizuālajā skatā “Mia” ir mūsu “Softrend” dīvānu kolekcijas nosacīti visneitrālākā. Taču novērtējot tās kvalitāti, funkcionalitāti, dažādos izmērus un, ietērpjot greznā audumā, dizaineris Alvis Zemzaris  to pārvērta par būtisku sastāvdaļu pieczvaigžņu viesnīcas katrā numuriņā kā papildu guļamvietu viesiem.   

P.S. “Mia” – raisot citu estētiku citādas noskaņas interjerā  – skatāma arī fotogrāfijās no dzīvokļa Strēlnieku ielā.  

Dzīvoklis Strēlnieku ielā

Dizaineris Kārlis Freimanis: “Griestu apgaismojums izvēlēts, lai plaši izgaismotu telpu. Tā kā atvēlēts bija tikai viens elektroizvads, izvēlējāmies sliežu prožektoru risinājumu, kas ir praktisks un vizuāli izteiksmīgs. Dīvāns  “Mia”, kas kalpo par centrālo elementu viesistabā, apvilkts ar smalkas tekstūras audumu pelēkā tonalitātē. Virtuves zonas krēsli un guļamistabas gultas apdare arī izvēlēta pelēkos toņos, lai radītu vienotas telpas sajūtu.”