PĒRC, PIRMS KĀDS CITS JAU NAV NOPIRCIS!

You are currently viewing PĒRC, PIRMS KĀDS CITS JAU NAV NOPIRCIS!

Mūsu e-veikala sadaļā AKCIJAS PRECES ➣ PARAUGU IZPĀRDOŠANA šobrīd apkopotas preces, kas nopērkamas par ļoti izdevīgu cenu! To starpā vēlamies izcelt “Softrend” piedāvājumu: skaņu absorbējošās publiskās vides mēbeles no dīvānkrēslu “AUGUST” sērijas ar atlaidi līdz pat 70% un dīvānus.

Starp citu, der zināt, ka ekspozīcijās parasti tiek izvietoti katra ražotāja klientu iecienītākie jeb pirktākie produkti, tāpēc nav jāšaubās, ka šāds piedāvājums ir slikts, vadoties tikai no krietnā cenu samazinājumu. 

Visa ekspozīcijas paraugu izpārdošanā esošā prece ir apskatāma klātienē un saņemama/ piegādājama uzreiz.  

Vēl ekspozīcijas paraugu izpārdošanā mūsu piedāvājumā ir:

➤ “Woodman” ražotās kumodes, plaukts, vitrīnas slapis un kafijas galdiņi. Pilnīgi jauns, proti, pat nav izlikts kā paraugs, ir arī kafijas galdiņš “Rove”. Šim mēbeļu segmentam piemērotas atlaides no 30 līdz 45 %. Visi šie paraugi salonā atrodas tikai pāris mēnešus. 

➤ Ļoti izdevīgi nopērkami ir dažādi apgaismojuma risinājumi no dažādiem ražotājiem: “Arcoslight”, “Aromas del Campo”, “LaLampa”, “Maxlight”, “Artera” u.c.. 

NEATLIEC TIEŠĀM IZDEVĪGU PIRKUMU! Kā liecina mūsu pieredze, nereti klients skata, skata izpārdošanas preci, domā, pārdomā, atkal e-veikalā skata fotogrāfijas, bet, kad kāds cits noskatīto pēkšņi nopircis, jūtas apbēdināts pats par savu vilcināšanos… Diemžēl, bet tāds nu ir fakts: ekspozīcijas paraugu skaits ir ierobežots!..