PELĒKS DĪVĀNS IZTURĪBAI, DZELTENS DĪVANS CERĪBAI

You are currently viewing PELĒKS DĪVĀNS IZTURĪBAI, DZELTENS DĪVANS CERĪBAI

2021. GADA KRĀSAS DĪVĀNIEM

“Pantone” krāsu institūta eksperti jau vairāk nekā 20 gadus nosauc katra gada top krāsu. Šoreiz nosauktas pat divas, jo 2021. gads visos cilvēkos plašajā pasaulē liek mājot divām pamatemocijām: izturībai un cerībai. Krāsu valodā tas šogad skan: PELĒKAIS un DZELTENAIS!

 

Kā uzskata “Pantone” institūta eksperti: abas krāsas kopā simbolizē izturību un cerību ilgtermiņā. Tās izstaro inteliģenci, gudrību, pieredzi, vairo izaugsmi, pozitīvismu, stimulējot mūs jaunas domāšanas, jaunas dzīves koncepcijas virzienā…

Izvēloties dīvānu vienā no 2021. gada krāsām, ziniet – ar pelēko nekad “nenošausiet greizi”! Pelēks dīvāns iederēsies dažādos interjeros un apkārt dominējošās krāsās! Arī dzeltenā krāsa var iekļauties dažādu toņu un dizainisko noskaņu telpās, bet…  Jārēķinās, ka dzeltens dīvāns būs košs akcents telpā, izstarojot dzīvesprieku. Vai pēc gada, diviem, pieciem nenogursiet no spožā akcenta, nekaitinās nerimstošais dzīvesprieks viesistabā? Ja esat ekspresīvs, dzīvespriecīgs cilvēks vai ģimene – droši izvēlēties dzeltenu dīvānu! Ja par saulaina dīvāna iegādi lēšat tikai tāpēc, ka tas 2021. gada modes krāsā, izvēli pārrunājiet ar dizaineri!

No “Ziemeļu akcenta” klāstā esošajiem kvalitatīvajiem “Softrend”  dizaina dīvāniem katru modeli varat pasūtīt ne tikai sev nepieciešamajā izmērā, bet arī izturību simbolizējošajā pelēkajā vai cerību raisošajā dzeltenajā krāsā!   

UZZIŅAI. 2021. gada krāsas:  “Illuminating Pantone 13-0647” – ļoti koša un dzīvespriecīgi dzeltena krāsa ar siltu apakštoni, kas piesūcināts ar saules enerģiju. “Ultimate Gray Pantone 17-5104” –   pelēks, vārda labākajā nozīmē, pamatīgums un izturīgums lietās.

P.S. Publikācijas titulbildē redzams dīvāns “Don”.