Jūsu komforts ir mūsu prioritāte!

Un komforts ir ne tikai sēdēšanas sajūtas. Komforts ir arī vizuāls baudījums no mums apkārtesošajiem priekšmetiem. Komforts ir arī mēbeles sniegtais funkcionālisms, to lietojot.

Katra “Woodman” radītā ozolkoka korpusa mēbele ir pārdomāta līdz vissīkākajai detaļai: 

➤ lai tā būtu dizainā pievilcīga;
➤ lai tā būtu funkcionāla – ērta lietošanā;
➤ lai tā būtu kvalitatīva – ilgspējīga lietošanā.

Viss minētais ir panākts, katru no vairāk kā 200 “Woodman” produktu izstrādi uzticot  starptautiski atzītiem dizaineriem. Pēc tam preces tiek ražotas Igaunijas lielākajā dizaina mēbeļu ražotnē, kas strādā teju 20 gadus, produkciju eksportējot uz Eiropu,  Ziemeļameriku. 

Padomi kā nebaidīties iegādāties preces internetā.

Bez slēptām ražošanas pozīcijām

Mūsdienīgas,  funkcionālas  dizaina mēbele no ozolkoka par adekvātu cenu – tā ir pozicionējamas “Woodman” mēbeles.  Bez slēptām izejmateriālu vai ražošanas pozīcijām – nekas nebūs Ķīnā, Baltkrievijā vai Polijā ražots, piesedzot ar Igaunijas vārdu un kvalitāti. 

Kvalitāti garantē mēbeļu dizaineri

Dizaineri vispirms savās radošajās laboratorijās izpētījuši, pēc tam rūpnieciskos mērogos kopā ar inženieriem noteikuši: no kāda materiāla jābūt katrai mēbeles detaļai! Proti, kam jābūt no metāla, kas var būt no pārstrādāta ozolkoka, bet kur obligāti jāizmanto masīvkoks.

Izcilam dizainam adekvāta cena

Spēja vienā produktā savienot izcilu dizainu, dažādus ozolkoka izejmateriālus un nepārspīlētu cenu, izceļ  “Woodman” ražotās mēbeles daudzu citu mistiku ražotāju vidū. Klienta ieguvums:  skaistas un drošas dizaina mēbeles  par adekvātu cenu!

Jūsu kā pircēja ieguvums

Izvēloties iegādāties kādu no “Woodman” korpusa mēbelēm, jūs sevi un savu mājokli būsiet apbalvojis ar:

augstvērtīgām dizaina mēbelēm par saprātīgu cenu, kas jūsu ikdienas dzīves vidi padarīs estētiski pievilcīgu;  

➤  savukārt estētiska vide ar skaistām mēbelēm var kļūt par jūsmājas sociālo ieguvumu – draugi, citi ģimenes locekļi labprāt pulcēsies tieši jūsu mājās, kur ērti, skaisti, komfortabli;

➤ kvalitatīvas mēbeles, tāpat kā ilgspējīga dizaina mēbeles nav bieži jāmaina – vienreizējs finansiālais ieguldījums kļūst par ilgtermiņa investīcija jūsu mājoklī.   

Īsi piegādes termiņi

“Woodman” mēbeļu piegādes termiņi, neliekot precēm ilgstoši putēt dažādās noliktavās, ir 7-10 darba dienas. Jūsu izvēle: preci izņemt mūsu salonā, saņemt ar kurjera starpniecību vai pasūtīt piegādi ar montāžu.

Lielākā daļa mēbeļu nāk kompakti sapakotas, to salikšana pēc klāt pievienotās instrukcijas ir viegla vai vidēji sarežģīta. Tikai atsevišķas mēbeles tiek piegādātas jau saliktas.  

Sadarbības ar “Woodman” gados, mūsu klienti, iegādājoties mēbeles bez to izpētes klātienē, nav vēlējušies no pirkumiem atteikties kvalitātes dēļ. Pats “Woodman” apzinājis: 17 darba gados pretenzijas bijušas 0.3% gadījumu, uzticamība piegādes kvalitātei apstiprinājusies  98%.

Tas viss šobrīd ar 25%!

“Woodman” korpusa mēbeles ir nopērkamas TIKAI E-veikalā!  Salonā ir apskatāmi TIKAI ozolkoka izejmateriālu paraudziņi!  

Ja rodas jautājumi par kādu preci, droši jautājiet sev ērtākajā veidā: pastāstīsim, paskaidrosim, sniegsim papildus informāciju.

E-veikalā iepirkties var gan fiziskas, gan juridiskas personas – pēdējos, lai saņemtu rēķinu, lūdzam sazināties ar mūsu projekta vadītājiem! 

Ja pie preces redzama norāde “Nav noliktavā”, sazinieties ar mums: informēsim par plānoto noliktavas papildināšanas termiņu. Gaidīt var nākties no divām nedēļām līdz pāris mēnešiem.

"Ziemeļu akcents" salons

Mēs neesam tikai E-veikals ar izsniegšanas telpu. “Ziemeļu akcenta” salonā Kr. Barona ielā 130/7, Rīgā (tieši krustojums ar Pērnavas ielu), var iepazīt populārākos izcilā igauņu ražotāja “Softrend” dizaina dīvānus. Arī vairāku ražotāju apgaismojuma piedāvājums redzams – mūsu darbinieki palīdzēs rast risinājumus jūsmāju gaismas vajadzībām.  Klātienē strādājam darbadienās no plkst. 11:00 līdz 19:00, E-veikala vidē viss notiek bez brīvdienām.