Biroja projektu izstrāde

Katrs birojs ir atšķirīgs. Un katrā birojā darba videi ir sava īpašā nozīme. Reizēm nepieciešams pilnīgs interjera restarts, reizēm palīdz nelielas izmaiņas. Interjerdizaina projektu izstrāde, respektējot tieši Jūsu komandas vajadzības. Bez maksas.

Biroja 3D skiču izstrāde

Dažādu stilu dizaina risinājumi un 3D skiču izstrāde tieši ar darba korpusa mēbelēm, tostarp arī ar biroju un publisko telpu mīksto sēdmēbeļu segmenta produktiem. Bez maksas.

Apgaismojuma projektu izstrāde

Izstrādājam dažādiem stiliem piemērotus, gaismas jaudās optimālus un lietošanā energoefektīvus apgaismojuma projektus iekštelpām, āra teritorijām un ēku fasādēm. Bez maksas.

Mērījumi un konsultēšana, izbraucot uz objektu

Izbraukuma konsultācija jūsmājās, birojā, objektā? Strādājam visā Latvijas teritorijā, vien – tas ir maksas pakalpojums. 60% produktu pasūtot mūsu salonā, šie izdevumi samazināsies

Individuāla mēbeļu projektēšana un ražošana

Realizējam nestandarta risinājumus korpusa mēbelēm, arī jaunu mēbeļu projektēšanu un izgatavošanu dzīvojamām telpām un publiskai videi, birojiem. Termiņu un kvalitātes garantijas!

Konsultācijas mēbeļu un apgaismojuma izvēlē

Skaisti un funkcionāli jāiekārto mājoklis, cita telpa? Neatkarīgi, maza istaba vai liela māja, sniedzam lietderīgus ieteikumus, izstrādājam piedāvājumus, uzņemamies projektu realizāciju. Bez maksas. 

Mēbeļu projekta izstrāde

Nav vīzijas, kāda stila, funkcionalitātes mēbeles nepieciešamas un telpās iederēsies? Izstrādājam projektus ar produktu piedāvājumu. Bez maksas.

Piegāde

Nodrošinām piegādi visām mūsu precēm un pakalpojumiem Rīgā un visā Latvijas teritorijā. Maksas pakalpojums. 

Montāža

Montāžas pakalpojumi visām mūsu klāstā esošajām precēm: dīvāni, apgaismojums, mēbeles. Maksas pakalpojums.