IZVĒLIES ĪSTO! Savu īsto, ērto, skaisto dīvānu un saņemt 25% atlaidi pasūtījumam. Tikai līdz 14. aprīlim.

Pie mums salonā

Salonā uz vietas var izpētīt, iemēģināt  visus populārākos un “Softrend” dīvānu klientu pirktākos modeļus. Brīdinām, ka pie mums noteikti būs kārtīgi jāizsēžas visos dīvānos, jo tie visi atšķiras ar pildījumu un līdz ar to ar komfortu.  Nereti, lai izvēlētos sev tīkamāko tieši pēc sēdēšanas komforta sajūtām, klienti salonā mēdz pavadīt ilgu laiku.

Vēl salonā varēsiet aplūkot plašo apdares materiālu klāstu – pieejami gan mitrumizturīgi, gan viegli tīrāmi, gan bērniem un dzīvniekiem draudzīgi un pat kaķu nagus izturoši audumi

Mūsu salonā izvēlieties  ģimenei piemērotāko dīvānu jūsmājām būs viegli!

BEB2F31C-BFF2-4DC6-957D-C2E0783E22C6

E-Veikalā

E-veikalā var iepazīstaties ar mūsu dīvānu sortimentu un cenām.  Tiesa, visu dīvānu modeļu pilnīgi visu izmēru un konfigurāciju versijas e-veikalā neatradīsiet – tur ievietotsa populārākās, tomēr ieskatu gūsiet.

Ja esat pārliecināti par savu iekārotā dīvāna modeli, izmēru un auduma izvēli, dīvāna pasūtījumu var veikt arī attālināti. 

Visgrūtāk attālināti ir izvēlēties apdares auduma krāsas toni, jo dažādos informācijas nesējos tas var izskatītīties citādāks. E-veikalā sortiments veidots ar populārākajiem audumiem – ja mulstat par toni, droši jautājiet sev ērtākajā saziņas veidā – Kontakti.