Nemeklē dīvānu! Meklē sajūtas, ko tas sniedz!

You are currently viewing Nemeklē dīvānu! Meklē sajūtas, ko tas sniedz!

Salonā un savos sociālajos tīklos veicām aptauju: meklējot jaunu dīvānu, kam cilvēki vismazāk pievērš uzmanību? Mūsu ikdienas novērojumi liecina: komfortam jeb sēdēšanas sajūtām. Aptaujas dati jeb tātad tieši jūsu, dīvānu pircēju pašanalīze liecina, ka vismazāk uzmanība tiek pievērsta:

✔️ garantijai – 76%,
✔️ komfortam – 14%
✔️ dizainam – 5%
✔️ kvalitātei – 5%

Tomēr mēs joprojām, balstoties savos ikdienas novērojumos, atļaujamies palikt pie sava: komfortam. Jo redzam, kādā viedā klienti cenšas jeb precīzāk būs teikt – liela daļa īpaši pat necenšas izprast savas nākamo gadu sajūtas.

Tikai aptuveni 20-30% klientu, ienākot salonā, droši sēžas dīvānos. Pārējie pēta ar acīm un, mudināti apsēsties, vieni ar roku cenšas kaut ko iztaustīt, citi bikli piesēž uz paša stūrīša…

Kāpēc, meklējot jaunu dīvānu, cilvēki tik maz uzmanību pievērš tam, kā gadiem jutīsies, diendienā sēžot, zvilnot dīvānā? Atbildes mums nav. Ir tikai zināšana, ka tā nedrīkst! Tā nedariet! “Ziemeļu akcents” iesaka: beidziet meklēt dīvānu! Meklējiet sajūtas, ko tas sniedz!

MEKLĒJOT DĪVĀNU, OBLIGĀTI:

✔️ kārtīgi izsēdieties, izvelkamos pērkot – arī atveriet, aizveriet un apgulieties!

✔️ veikala dīvānā sajūtieties kā mājās – sēdiet, zvilniet, ieritinieties vai guliet tieši tādās pozās un tieši tajās vietās, kurās vecajā dīvānā to esat iemīļojuši darīt!

✔️ nekautrējieties, jo ne jau veikala pārdevējs turpmākos gados apdzīvos jūsu dīvānu! Bet, ja jums neļauj kārtīgi izsēdēties dīvānos – steidziet no tādas pārdotavas projām!

ATCERIETIES:  ar dīvāna dizainu, krāsu – ar visu, ko baudām ar acīm, ātri sarodam. Ar sajūtām, ko raisa atpūta neērtā dīvānā būs tāpat kā ar šauru, vienu izmēru par mazu kurpēm – samierināties, iestāstīt sev, ka ir ērti, labi, skaisti būs, vai, cik grūti…

To, kā mēs jūtamies, sēžot dīvānā, nosaka nevis tā dizains un krāsa, bet gan pildījums! Iedosim nelielu špikerīti, kā uzzināt: kāds komforts jums visvairāk patīk. Ar tādu pie rokas jeb esot zinošiem, jums būs vieglāk atrast savu īsto dīvānu!

Vēl tikai ieteikums: skatot šo špikeri, lūdzu, nepētiet mūsu populārāko dīvānu dizainu, krāsu! Koncentrējieties uz pildījumu!