Nemeklē dīvānu! Meklē sajūtas, ko tas sniedz!

You are currently viewing Nemeklē dīvānu! Meklē sajūtas, ko tas sniedz!

Nesen veicām nelielu aptauju: meklējot jaunu dīvānu, kam cilvēki vismazāk pievērš uzmanību? Mūsu novērojumi liecina: komfortam jeb sēdēšanas sajūtām. Aptaujas dati liecināja, ka vismazāk uzmanība tiek pievērsta:

✔️ garantijai – 76%,
✔️ komfortam – 14%
✔️ dizainam – 5%
✔️ kvalitātei – 5%

Tomēr mēs joprojām, balstoties savos ikdienas novērojumos, atļaujamies palikt pie sava: komfortam. Jo redzam, kādā viedā klienti cenšas jeb precīzāk būs teikt – liela daļa īpaši pat necenšas izprast savas nākamo gadu sajūtas, ik dienu sēžot dīvānā.

Meklējot jaunu dīvānu, cilvēki vismazāk uzmanību pievērš komfortam – kā gadiem jutīsies, diendienā sēžot, zvilnot dīvānā! Tā nedrīkst! Tā nedariet!

Tikai aptuveni 30-40% klientu, ienākot salonā, droši sēžas dīvānos. Pārējie pēta ar acīm un, aicināti apsēsties, vieni ar roku cenšas kaut ko iztaustīt, citi bikli piesēž uz paša stūrīša…

MEKLĒJOT DĪVĀNU, OBLIGĀTI:

✔️ kārtīgi izsēdieties, izvelkamos pērkot – arī atveriet, aizveriet un apgulieties!

✔️ veikala dīvānā sajūtieties kā mājās – sēdiet, zvilniet, ieritinieties vai guliet tieši tādās pozās un tieši tajās vietās, kurās vecajā dīvānā to esat iemīļojuši darīt!

✔️ nekautrējieties, jo ne jau veikala pārdevējs turpmākos gados apdzīvos jūsu dīvānu!

Atcerieties: ar dīvāna dizainu, krāsu – ar visu, ko baudām ar acīm, ātri aprodam. Ar sajūtām, ko raisa atpūta neērtā dīvānā samierināties būs, vai, cik grūti…

To, kā mēs jūtamies, sēžot dīvānā, nosaka nevis tā dizains un krāsa, bet gan pildījums! Iedosim nelielu špikerīti, kā uzzināt: kāds komforts jums visvairāk patīk. Ar tādu pie rokas jeb esot zinošiem, jums būs vieglāk atrast savu īsto dīvānu!

Vēl tikai ieteikumi:

✔️ no veikaliem, kuros neļauj vai negribīgi ļauj apsēsties dīvānos – steigšus prom!

✔️ skatot špikeri, lūdzu nepētiet mūsu populārāko dīvānu dizainu, krāsu! Koncentrējieties uz pildījumu!