Kvalitatīvais “Softrend” dīvāns līzingā? Lūdzu!

You are currently viewing Kvalitatīvais “Softrend” dīvāns līzingā? Lūdzu!

“Ejam nopelnīt “Metai”, gaidiet, mēs atgriezīsimies!”* – tā nereti klienti, pēc iepazīšanās ar “Softrend” dīvāniem mūsu salonā, nosaka, jo daļai apmeklētāju pēc dīvāna “Meta” iepazīšanas un iemēģināšana, citi dīvāni vairs nešķiet iekārojami. Diemžēl, “Meta” ir ne tikai visskaistākais, visērtākais, bet arī visdārgākais “Softrend” dīvāns. Un klienti atgriežas arī. Pēc “Metas”! Pat pēc pusgada un citu salonu apstaigāšanas…

Taču, protams, ne jau pilnīgi visus ļaudis apbur karaliskā “Meta”. Daļa vēlas dūnu maiguma “Mac”, vēl daļa mūžam nenovecojošo (dizainiski) “Newman”, vēl daļa iekāro nevainojamo “Abbott”. Nereti arī atzīstot: pāris mēnešus mērķtiecīgi krājām, lai nopirktu tieši šo “Softrend” dīvānu… 

Lai aiztaupītu “pāris mēnešu” gaidas pēc jaunā dīvāna krājot, beidzot esam atraduši mūsu klientiem izdevīgu sadarbības partneri aizdevuma jautājumos – “InBank”. Un no savas puses iedrošināšanai esam izstrādājuši tiešām izdevīgu piedāvājumu: pērkot kādu no izcili ērtājām un kvalitatīvajām “Softrend” sēdmēbelēm, saņemiet gan 15% atlaidi, gan iespēju maksāt pa daļām!

♦ Līzingu iespējams noformēt gan klātienes pirkumiem salonā, gan attālinātajiem E-veikalā. 

♦ E-veikalā, izvēloties sev tīkamāko dīvānu, redzēsiet līzinga maksājuma piemēru, kas tad ļaus apjaust: kādas izmaksas un kādā laikā periodā būs saistītas ar jauna dīvāna iegādi.

♦ Arī visas citas preces kā mūsu salonā, tā E-veikalā ir iegādājamas līzingā, vien – ārpus izsludinātām akcijām, ne vienmēr varēsim piedāvāt precēm atlaides.

♦ Lūdzu ņemt vērā, ka šeit piedāvātā 15% atlaide dīvāna pirkumam līzingā nesummējas kopā ar citām atlaidēm uz dīvāniem citu akciju laikā!