Kas jāzina par “Maxlight” lampām E-veikalā?

You are currently viewing Kas jāzina par “Maxlight” lampām E-veikalā?

Kas ir “Maxlight”? Poļu lampu ražotājs ar profesionālo pieredzei tirgū jau 16 gadus. Tā produktu klāstā ir gan budžeta, gan arī dažas luksus klasei pietuvinātas lampas. 

“Manu uzmanību galvenokārt piesaistīja itāļu lampu dizaineri. Taču viņu darbi, lai arī bezgala skaisti, dažkārt ir atrauti no realitātes un patiesajām lietotāju vajadzībām,” tā kādā intervijā klāstīja “Maxlight” zīmola radītāja Katažina Kurleto. Un “Maxlight” lampas tā arī jāuztver: apgaismojums, kas nav atrauts no lietotāju realitātes, vajadzībām un finansiālajām iespējām!

Būsim godīgi, ļoti izcilus mākslas darbus no pilnīgi visām šī ražotāja lampām negaidiet – tad skati jāraida citu ražotāju, pilnīgi citas cenu kategorijas virzienā. Tomēr par lielāko daļu “Maxlight” lampu nebūs ne jākaunas, ne jāžēlojas. Mūsdienīgas, rasti dizainiski veiksmīgi risinājumi, tehniski noslīpētas.

Piedāvājumā viss apgaismojuma spektrs: no griestu, sienas, galda, stāvlampām un beidzot ar iebūvēm, spotiem, sliedēm, tehnisko apgaismojumu. Kristāla lustras, klasiskas lustras un moderni risinājumi.   Vajadzības gadījumā ražotājs gatavs pēc pircēja lūguma šo to savā produktā arī modificēt, proti, bieži tiek lūgts pēc iespējas vēl vairāk pagarināt lampas vadu, nekā oriģinālā paredzēts.   

Starp citu, esam novērojuši, ka “Maxlight” lampas uzņēmuma reklāmas materiālos, kas nav peļami, tomēr izskatās daudz apšaubāmāk, nekā dzīvē. Piemēram, lampas “Hana” vai “Zoom” – līdz “Furniture & Design Isle 2022” izstādei, kur šīs lampas varēja aplūkot klātienē, katalogā tām neviens pat acis neuzmeta. Neviena paša pasūtījuma mūsu sadarbības četros gados. Redzot, cik dizainiski un tehniski tās nostrādātas un par kādu cenu tiek tirgotas – ļaudis ar sajūsmu tās pasūtīja.

“Ziemeļu akcenta” salonā ir apskatāmi vairāki šī ražotāja lampu paraugi, tāpēc, ja rodas kādas šaubas, jautājumi – droši jautājiet jums ērtākajā saziņas veidā!

Viena no niansēm, kas ļaudis biedē, iepērkoties attālināti – ja nu brāķis gadās, tad mēnešiem nākas pierādīt un gaidīt? “Maxlight” ir ražotājs, kurš neslīgst garās runās. Brāķis vai integrētais LED pēkšņi izdega? Atvainojiet, sūtam jums jaunu!   

Kas jāzina, iepērkoties e-veikalā?

Ja e-veikalā pie iekārotā “Maxlight” produkta redzams uzraksts: “Nav noliktavā” vai “Piegādes laiks jāprecizē”, jārēķinās, ka uz  šo preci nāksies pagaidīt.   Lai uzzinātu, kad neesošā prece atkal būs pieejama, sazinieties ar mums – noskaidrosim un noziņosim jums, un tad arī varēsiet izlemt: gaidīsiet vai skatīsiet citu. Visbiežāk uzgaidīt var nākties divas līdz četras nedēļas, taču ir produkti, kas tiek ilgāk ražoti.