KĀ MĒS STRĀDĀJAM UN KĀ JUMS IEPIRKTIES

You are currently viewing KĀ MĒS STRĀDĀJAM UN KĀ JUMS IEPIRKTIES

Sākotnēji salons “Ziemeļu akcents” pozicionējās kā mājas sēdmēbeļu un apgaismojuma pārdevējs, sava veida “showroom” klātienē. Tomēr laika gaitā, paralēli darbam salonā, atvērām internetveikalu. Tā klāstā ir dīvāni, lampas un citas mēbeles (galdi, krēsli, kumodes utt.); sortimentu turpinām papildināt.

Zemāk apkopojām ieteikumus, kā optimālāk izmantot mūsu klātienes un attālinātās iepirkšanās iespējas.

Nopirkt dīvānu
Vispirms mājaslapā izpētiet sadaļu DĪVĀNI. Skatiet fotogrāfijas, lai saprastu, kurš dīvāns dizainiski uzrunā, izlasiet tā raksturojumu, kam piemērots, produkta tehnisko specifikāciju, izpētiet pieejamos izmērus. Kad tikts skaidrībā par savu favorītu, dodieties uz E-Veikalu, turpinot izpētes darbus tur.

Un tieši E-Veikalā lielāko daļu dīvānu iespējams pašiem pamodelēt, lai redzētu, kā tas izskatīsies ar koka vai metāla kājām, kādu noskaņu rada tā vai cita auduma krāsa un papētīt, kā viens modelis mainās stūra, divvietīga, trīsvietīga dīvāna un pat atpūtas krēsla un pufa izskatā!  

Daudz detalizētus materiālus par dīvāniem, ielūkoties mūsu klientu mājokļos u.c. informāciju var rast arī mūsu Instagram profilā (tai skaitā hailaitos): @ziemeluakcents

Pēc visu izpētes darbu veikšanas varat nākt uz salonu, lai iecerēto dīvānu redzētu savām acīm, iemēģinātu, pārbaudītu auduma krāsu un faktūru dienas gaismā un, veikt pasūtījumu salonā vai atgriezties mājās un iepirkties E-Veikalā.  

Nopirkt lampu
Gan klātienē, gan attālināti klientiem piedāvājam iepazīt interesantu un uzticamu lampu ražotāju stilu, izprast kvalitāti, lai pēc tam piemērotākos apgaismojuma risinājumus rastu mūsu sadarbības partneru sortimentā.
Mājaslapā gaismai radītas divas sadaļas. Konkrētas lampas nopērkamas E-Veikalā.

Neatrodot vajadzīgo tur, sadaļā KATALOGI radīsiet plašu mūsu sadarbības partneru sortimentu. Kad dizainiski vēlamais katalogos atrasts vai gluži pretēji – pats nevēlaties iedziļināties, bet gribat saņemt konkrētu piedāvājumu: sazinieties ar mums – projektu vadītāji būs Jūsu rīcībā dažāda veida attālinātā vai klātienes sadarbībā!

Pat plānojot iepirkties e-veikalā, ja nu mulsina, vai noskatītā lampa iederēsies, bet varbūt šaubas māc, ka bildēs viss smuki, toties realitātē var izrādīties skumji – droši jautājiet par visu!

Detalizētākus materiālus par lampām var rast arī mūsu Instagram profilā (tai skaitā hailaitos): @ziemeluakcents.

“ZIEMEĻU AKCENTS” STRĀDĀ!

Darbadienās: 11.00 – 19.00, brīvdienās – iepriekš vienojoties.                                                                Zvaniet: 20032220 (arī Whatsapp);
Rakstiet: e-pasts: info@ziemeluakcents.lv;
Tiekamies: Kr. Barona ielā 130/7 (krustojums ar Pērnavas ielu), Rīgā.