Vital Pro

277,00310,00 ar PVN

Izveido un izvēlies savu darba galdu “Vital Pro” šeit:

Notīrīt
SKU: Nav pieejams ,

Apraksts

Galds “Vital” radās, apvienojot līdzsvaru un funkcionalitāti. Proporcionālās un taisnās līnijas atspoguļo eleganci, kamēr funkcionalitāti nodrošina iespēja vajadzības gadījumos kombinēt un konfigurēt kopā vairākus galdus, aprīkot tos ar skaņu absorbējošiem nodalītājiem, ekrāniem, kontaktligzdām, vadu glabātājiem utt.. Iederēsies kā nelielā birojā, tā atklāta tipa darba vietās, konferenču zālēs vai arī mājas darba vietā.

“Vital Pro” ir pamatversijas galds plašajā “Vital” galdu grupā. Izgatavots no tērauda ar melamīna virsmu, citās “Vital” versijās galds pieejams ar kristalizēti stiklotu virsmu. “Vital” galdiem pastāv četru veidu rāmja-kāju versijas: baltas, alumīnija, melnas, hromētas, plaša virsmu krāsu izvēle, stiklotām virsmām – melna vai balta krāsa. Arī izmēru variācijas neskaitāms – no neliela darba galda vienam strādājošajam līdz plašai, savstarpēji savienotu galdu kopai*. Garantija: 5 gadi. Universāls produkts dažādiem risinājumiem no starptautiski godalgota ražotāja “Actiu”!

Internetveikalā nopērkami trīs izmēru galdi ar divu krāsu kājām un trīs krāsu virsmām.**  “Vital” galdiem ir vienkārša un ātra montāža ar minimālu skrūvju izmantošanu.

 

* Par citām konfigurācijām un “Vital Pro” iespējām lūdzam sazināties ar mums!

** Krāsas tonis realitātē var atšķirties no fotogrāfijās redzamā (krāsu izvēles piemēri veidoti 3D konfigurācijās)! Ja toņa nianses Jums būtiskas, lūdzu, sazinieties ar mums, lai precizētu! 

Papildu informācija

Izmērs

120×80, 140×80, 160×80

Rāmja krāsa

Balta, Melna

Virsma

Balta, Kastaņkoks, Coco pelēka

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Tikai pieteicies klienti, kurš iegādājies šo produktu, var atstāt atsauksmi.