Ikmēneša maksājums no 3.48 €
Minimālā pirmā iemaksa 0.00 €

Team

155,00 ar PVN

Izvēlies savu “Team” krēslu šeit:

Notīrīt
Paredzamais piegādes laiks 03. aprīlis 2023
SKU: Nav pieejams , , , Ražotāji:

Apraksts

Standarta augstuma krēsls “Team” no vācu dizainera Dirka Vinkela izveidotās krēslu kolekcijas ir mēbele, kas papildina telpu un var tikt izmantots, lai ap to izveidotu telpu. Krēsla vienkāršā, bet nepārprotamā forma ir veidota tā, lai gan nodrošinātu ērtu sēdvietu, gan kopā ar integrēto atzveltni, radītu gluda, vienota korpusa struktūru. Krēsls atrodas uz eleganta metāla karkasa, kura krāsu var izvēlēties neatkarīgi no sēdekļa. “Team” krēsli pieejami arī bāra un pusbāra augstumā, tai skaitā arī ar polsterētu sēdes daļu. Polsterētajiem krēsliem pieejama vēl plašāka apdares audumu krāsu un faktūru izvēlē, tostarp iespējama apdare ar ādu.

Izmantošanas iespēju daudzveidība padara “Team” par lielisku papildinājumu birojos, viesmīlības iestādēs vai mājsaimniecībās, tai skaitā izmantojams arī āra apstākļos. Sēdes daļa izgatavota no polipropilēna (sēdeklis ir viegli tīrāms, tostarp arī dezinficējamas), krāsotas metāla kājas. Izmēri: kopējais augstums 56,9 cm, sēdes augstums 44,7 cm, platums 50 cm, dziļums 43 cm; svars – max 120 kg.

Garantija: 5 gadi.

Krāsas tonis realitātē var atšķirties no fotogrāfijās redzamā (krāsu izvēles piemēri veidoti 3D konfigurācijās)! Ja toņa nianses Jums būtiskas, lūdzu, sazinieties ar mums, lai precizētu! 

Papildu informācija

Krāsa

Melns, Pērļu balts, Antracīta jeb tumši pelēks, Tumši zaļš, Olīvu zaļš, Ķieģeļu sarkans, Burgundijas sarkans, Dzeltens

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Tikai pieteicies klienti, kurš iegādājies šo produktu, var atstāt atsauksmi.