Naomi (98×291)

1.780,00 ar PVN

Izveido un izvēlies savu “Naomi” šeit:

Notīrīt
SKU: Nav pieejams ,

Apraksts

Sofas tipa dīvāns “Naomi” ar slīpas formas roku balstu, kas tā skatam piedod vieglumu, gaisīgumu.  Modelis, kurā veiksmīgi izdevies apvienot dizainu ar izcilu kvalitāti un augstu komfortu! Var izvēlēties apdares auduma krāsas* un faktūru**, var izvēlēties atvērtā gala pusi. Pie šādas formas dīvāniem iesakām iegādāties arī pufu – piestumjot to klāt, paveras lieliska iespēja viegli un regulāri telpā mainīt dīvāna/ mēbeļu izkārtojumu: viendien taisns dīvāns ar pufu žurnālgaldiņa vietā, citu – stūra dīvāna izskats… “Naomi” dizainam atbilstošs būs pufs “Newman”.

Rāmis: masīvkoks, vietās, kur slodze nav izteikta, izmantots saplāksnis, pamatnē iestrādāta zigzagveida atspere.

Pamatpildījums: kabatas atsperes + augstas elastības HR-poliuretāna putas, muguras spilvenos arī putnu spalvas + fibro šķiedras.

Papildinformācija: noņemami muguras spilvenu pārvalki, zem kuriem 100% kokvilnas apšuvums; fiksēti sēdes spilveni.

Izmērs: 98×291 cm.

Pamatizmēri: augstums 82 cm, dziļums 98 cm, sēdes augstums 44 cm, sēdes dziļums 60 cm, roku balstu augstums 62 cm, kāju augstums 12/15 cm.

Garantija: 20 gadi karkasam, 5 gadi mīkstajai daļai!

 

 

* Krāsas tonis realitātē var atšķirties no fotogrāfijās redzamā (krāsu izvēles piemēri veidoti 3D konfigurācijās)! Ja toņa nianses Jums būtiskas, lūdzu, sazinieties ar mums, lai precizētu! Pasūtot salonā, audumu apdarei un izmēriem ir daudz plašākas iespējas.

** Audums “Milton New” ir samtaini maigs ar neuzkrītošu spīduma efektu, kas no dīvāna atstaros gaismu, vizuāli to padarot gaisīgāku, “Avelina” – samts, “Lido” – neitrāli raupjš.

Papildu informācija

Krāsa

Gaiši brūns- Milton New 4, Vīnsarkans – Lido61, Melns – Lido 4, Pelēks – Avelina 9852, Plūmju rozīgs – Avelina 9180, Tumši dzeltens – Avelina 9884, Sūnu zaļš – Avelina 9516

Atvērtā gala puse

Labā, Kreisā

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Tikai pieteicies klienti, kurš iegādājies šo produktu, var atstāt atsauksmi.

Jums arī varētu patikt…