Mac (104×222)

1.864,00 ar PVN

Izveido un izvēlies savu “Mac” dīvānu šeit:

Notīrīt
SKU: S40-S25 ,

Apraksts

Omulības kalngals “Mac” ir dīvāns ar padziļināto sēdi – plats, dziļš, mīksts. Iederas mīksto dīvānu kategorijā. Var izvēlēties auduma krāsu* un faktūru**.

Rāmis: masīvkoks, vietās, kur slodze nav izteikta, izmantots saplāksnis, pamatnē iestrādāta zigzagveida atspere. 

Pamatpildījums:  ūdens putnu spalvas auduma kanālos+ fibro šķiedras (sēdes spilvenos spalvu pildījums auduma kanālos ar fibro šķiedru piejaukums neļauj dīvānam izsēdēties, proti, spalvām salipt kamolos un pildījumam sablīvēties spilvenu malās).

Papildinformācija: padziļināta sēde; noņemams pārvalks no visa dīvāna, zem kura 100% kokvilnas apdare, kas ļauj dīvānu lietot arī pārvalka tīrīšanas laikā.

Izmērs: 104×222 cm.

Pamatizmēri: augstums 92 cm, dziļums 105/ 115 cm, sēdes augstums 40 cm, sēdes dziļums 74/ 84 cm, roku balsta platums 9 cm, roku balstu augstums 67 cm, kājas augstums 2,5 cm.

Garantija: 20 gadi karkasam, 5 gadi mīkstajai daļai!

 

* Krāsas tonis realitātē var atšķirties no fotogrāfijās redzamā (krāsu izvēles piemēri veidoti 3D konfigurācijās)! Ja toņa nianses Jums būtiskas, lūdzu, sazinieties ar mums, lai precizētu! Pasūtot salonā, audumu apdarei un izmēriem ir daudz plašākas iespējas.

** Audums “Milton New” ir samtaini maigs ar neuzkrītošu spīduma efektu, kas no dīvāna atstaros gaismu, vizuāli to padarot gaisīgāku, “Avelina” –  “stingrs” samts, “Lido” – neitrāli raupjš, “Kalahari” – linveidīgs. 

Papildu informācija

Audums

Avelina 9180, Avelina 9516, Avelina 9884, Kalahari 106, Milton New 19, Lido 103- Sky

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Tikai pieteicies klienti, kurš iegādājies šo produktu, var atstāt atsauksmi.

Jums arī varētu patikt…