Laika S (suņdīvāns)

352,00 ar PVN

Savu suņdīvānu “Laika” pasūti šeit:

Pēc pasūtījuma veikšanas, gaidiet produktu pieejamības apstiprinājumu.

Apraksts

Suņa dīvāns “Laika” jūsmājās var kļūt par jaunu interjera sastāvdaļu, kas visiem ģimenes locekļiem omulīgās vakarēšanās un ērtā gulēšanā ļaus kļūt vienlīdzīgiem. “Laika” var kalpot par jūsu viesistabas dīvāna papildinājumu (pasūtot salonā, varat izvēlēties audumu, kas pieskaņots cilvēku dīvānam) un daudzi ciemiņi pat nenojautīs, ka tas ir suņa, nevis saimnieku interjera priekšmets!  

Suņdīvāns “Laika” – ar audumu, kas atgrūž mitrumu, neveidojas traipi, viegli tīrāms; pilnībā noņemams pārvalks, gaišas metāla kājas.

Karkass: masīvkoks un saplāksnis, pamatnē iestrādāta zigzagveida atspere.

Pildījums: HR porolons+ fibro šķiedras + ūdensputnus spalvas + higiēniskās saites, kas dīvānu pasargā no mitruma, ja nu pēc lietainas pastaigas suncim nākas steigšus guļvietā atslīgt vai augošam suņbērnam mazā vajadzība pasprukusi miedziņā. 

Papildus informācija: visa auduma apdare ir noņemama un mazgājama. Ikdienas spalvu un traipu tīrīšanai pietiks ar švammīti un ūdeni, jo  audums atgrūž netīrumus. Guļammatracim ir rokturis un, dodoties ceļojumā, to iespējams ņemt līdz kā guļvietu. 

Izmērs: 70x54x33 cm.

Garantija: karkasam – 20 gadi!

 

Krāsas tonis realitātē var atšķirties no fotogrāfijās redzamā! Ja toņa nianses Jums būtiskas, lūdzu, sazinieties ar mums, lai precizētu! Pasūtot salonā, audumu apdarei, gultu izmēriem un kāju variācijām ir daudz plašākas iespējas. 

** Dīvāni tiek ražoti pēc pasūtījuma. Termiņš: 4 – 8 nedēļas no pirkuma apstiprināšanas brīža.

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Tikai pieteicies klienti, kurš iegādājies šo produktu, var atstāt atsauksmi.