Ikmēneša maksājums no 13.56 €
Minimālā pirmā iemaksa 0.00 €

Hugo (pufs)

536,00604,00 ar PVN

Izveido un izvēlies savu “Hugo” pufu šeit:

Notīrīt
Paredzamais piegādes laiks 03. aprīlis 2023
SKU: Nav pieejams , Ražotāji:

Apraksts

Pufs “Hugo” ir piemērots mīkstas sēdēšanas cienītājiem! Kombinējams kopā ar dīvānu “Hugo” un/ vai atpūtas krēslu “Hugo” – identisks dizains un pildījums. Var izvēlēties auduma krāsas* un faktūras; ozolkoka kājas dabiskā tonī.

Rāmis: masīvkoks, vietās, kur slodze nav izteikta, izmantots saplāksnis, pamatnē iestrādāta zigzagveida atspere.

Pamatpildījums:  ūdens putnu spalvas auduma kanālos + fibro šķiedras (spalvu pildījums auduma kanālos ar fibro šķiedru piejaukums neļauj pufam izsēdēties, proti, spalvām salipt kamolos un pildījumam sablīvēties spilvenu malās).

Papildinformācija: noņemams pārvalks no visa pufa, zem kura 100% kokvilnas apdare, kas ļauj to lietot arī pārvalka tīrīšanas laikā.

Izmērs: platums 90 cm, dziļums 75 cm, sēdes augstums 45 cm, kājas augstums 5 cm.

Garantija: 20 gadi karkasam, 5 gadi mīkstajai daļai!

Izgatavošanas termiņš: 10 – 12 nedēļas.

 

Krāsas tonis realitātē var atšķirties no fotogrāfijās redzamā! Ja toņa nianses Jums būtiskas, lūdzu, sazinieties ar mums, lai precizētu! Pasūtot salonā, audumu apdarei ir daudz plašākas iespējas.

** “Avelina” (1. kategorijas audums) – samts. “Lido” (1. kat.) – neitrāli raupjāks. “Milton New” (2. kat.) – samtveidīgs ar neuzkrītošu spīduma efektu, kas no dīvāna atstaros gaismu, vizuāli to padarot gaisīgāku; mitrumizturīgs, viegli tīrāms, draudzīgs dzīvniekiem. “Dazza” (2. kat.) – linveidīgs; mitrumizturīgs, viegli tīrāms. “Mistic” (2. kat.) – maigs uz sajūtām, bez spīduma; Aquaclean tehnoloģijas audums, viegli tīrāms, draudzīgs dzīvniekiem. 

Papildu informācija

Audums

Avelina 9884, Dazza, Milton New 19, Mistic 602, Lido 10

Ražotājs

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Tikai pieteicies klienti, kurš iegādājies šo produktu, var atstāt atsauksmi.

Jums arī varētu patikt…