Hugo (102×230)

1.364,00 ar PVN

Izveido un izvēlies savu “Hugo” šeit:

Notīrīt
SKU: S13-S25 ,

Apraksts

Omulīgais dīvāns “Hugo” ir piemērots mīkstas sēdēšanas cienītājiem, ar padziļinātu sēdi – plats, dziļš, mīksts! Var izvēlēties auduma krāsas* un faktūras**; koka kājas dabiskā tonī.

Rāmis: masīvkoks, vietās, kur slodze nav izteikta, izmantots saplāksnis, pamatnē iestrādāta zigzagveida atspere. 

Pamatpildījums:  ūdens putnu spalvas auduma kanālos + fibro šķiedras (sēdes spilvenos spalvu pildījums auduma kanālos ar fibro šķiedru piejaukums neļauj dīvānam izsēdēties, proti, spalvām salipt kamolos un pildījumam sablīvēties spilvenu malās).

Papildinformācija: padziļināta sēde; noņemams pārvalks no visa dīvāna, zem kura 100% kokvilnas apdare, kas ļauj dīvānu lietot arī pārvalka tīrīšanas laikā.

Izmērs: 97×230 cm.

Pamatizmēri: augstums 90 cm, dziļums 102 cm, sēdes augstums 45 cm, sēdes dziļums 60 cm, roku balsta platums 16 cm, roku balstu augstums 56 cm, kāju augstums 5 cm.

Garantija: 20 gadi karkasam, 5 gadi mīkstajai daļai!

 

* Krāsas tonis realitātē var atšķirties no fotogrāfijās redzamā (krāsu izvēles piemēri veidoti 3D konfigurācijās)! Ja toņa nianses Jums būtiskas, lūdzu, sazinieties ar mums, lai precizētu! Pasūtot salonā, audumu apdarei un izmēriem ir daudz plašākas iespējas.

** Audums “Milton New” ir samtaini maigs ar neuzkrītošu spīduma efektu, kas no dīvāna atstaros gaismu, vizuāli to padarot gaisīgāku, “Avelina” –  “stingrs” samts, “Lido” – neitrāli raupjš, “Kalahari” – linveidīgs. 

Papildu informācija

Audums

Avelina 9884, Kalahari 201, Milton New 19, Lido 103, Lido 10

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Tikai pieteicies klienti, kurš iegādājies šo produktu, var atstāt atsauksmi.

Jums arī varētu patikt…