Bait (84×185)

1.162,00 ar PVN

Izvēlies savu “Bait” šeit:

Notīrīt
SKU: S51-S25 ,

Apraksts

Lakoniskais “Bait” īpaši piemērots mazām viesistabām, kur katrs centimetrs tiek uzskaitīts. Var izvēlēties auduma krāsas* un faktūras**; melnas metāla kājas.

Rāmis: masīvkoks, vietās, kur slodze nav izteikta, izmantots saplāksnis, pamatnē iestrādāta zigzagveida atspere. 

Pamatpildījums: augstas elastības HR-poliuretāna putas, muguras spilvenos ūdens putnu spalvas. 

Papildinformācija: noņemami muguras spilvenu pārvalki, zem kuriem 100% kokvilnas apšuvums. Fiksēti sēdes spilveni; muguras daļas spilveni ir nedaudz izliekti, lai sēdēšanas laikā ērti tiktu balstīta muguras lejasdaļa.

Izmērs: 84×185 cm.

Pamatizmēri: augstums 84 cm, dziļums 84 cm, sēdes augstums 44 cm, sēdes dziļums 54 cm, roku balsta platums 10 cm, roku balstu augstums 68,5 cm, kāju augstums 19,5 cm.

Garantija: 20 gadi karkasam, 5 gadi mīkstajai daļai!

 

* Krāsas tonis realitātē var atšķirties no fotogrāfijās redzamā (krāsu izvēles piemēri veidoti 3D konfigurācijās)! Ja toņa nianses Jums būtiskas, lūdzu, sazinieties ar mums, lai precizētu! Pasūtot salonā, audumu apdarei un izmēriem ir daudz plašākas iespējas.

** Audums “Milton New” , “”Eross”  ir samtaini maigi ar nelielu faktūru un neuzkrītošu spīduma efektu, kas no dīvāna atstaros gaismu, vizuāli to padarot gaisīgāku, “Piano” –  maigs samts, “Avelina” – “stingrāks” samts. 

Papildu informācija

Audums

Piano 14, Milton New 07, Piano 20, Milton New 23, Eros 22

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Tikai pieteicies klienti, kurš iegādājies šo produktu, var atstāt atsauksmi.