Art

572,00 ar PVN

Iekarināmais gaismeklis “Art”:

Apraksts

Iekarināmais gaismeklis “Art” vienlaikus ir minimālistisks un racionāls, paverot iespējas veidot daudz un dažādas kompozīcijas.  Pati lampa ir smalki veidota, neuzkrītoša, tai pat laikā ir kā sava veida skulpturāls mākslas darbs. “Art” iekļausies jebkura stila interjerā un tā daudzpusība nodrošinās gan diskrēti fokusētu apgaismojumu tieši zem lampas, gan, izmantojot vairākas “Art” lampas mākslinieciskā kompozīcijā, vienmērīgi izgaismos atvērtas telpas.  Skatoties uz smalko darinājumu, ir teju neiespējami pateikt: tā ieslēgta vai nē, proti, gaismeklis nemaina savu izskatu – tik maiga gaisma no tā plūst. Arī kabeļi, kas notur gaismas ķermeni, ir tik smalki, ka vizuāli rodas sajūta: “Art” ir neatkarīgs no gravitācijas…

“Art” ir Vācijas starptautiskās dizaina balvas “Red Dot 2020” ieguvējs; ražotājās – “Arkoslight” (Spānija) ar vairāk kā 30 gadu darba pieredzi nozarē, daudzkārtējs dizaina, arhitektūras balvu ieguvējs. 

“Art” izgatavots no misiņa un polikarbonāta; lampas garums – 100 cm, vada (1mm diametrs) garums – max 500 cm; LED, IP20, 6,3W, 2700/3000K, gaismas stara leņķis – 38°, apgaismošanas efektivitāte – 92%. Garantija: 5 gadi!

Internetveikalā “Art” pieejams vara krāsā un uz vietas ir aplūkojams; pasūtot salonā var izvēlēties arī baltu, melnu, matēta zelta krāsu, dažāda garuma, kā arī “Art” versijas ar paralēli vienu vai diviem uz augšu vērtiem gaismas avotiem.

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Tikai pieteicies klienti, kurš iegādājies šo produktu, var atstāt atsauksmi.