Kapēc izvēlēties "Softrend" dīvānu?

...masīvkoka un tikai formas veidošanas vietās bez slodzes izmantots ozola saplāksnis + pamatnē iestrādātas zigzagveida atsperes - 20 gadu garantija!

...dīvāni atšķiras ar pildījumu. Par optimālākā pildījuma izvēli lasīt šeit. Vēl dīvāni atšķiras ar sēdes platumu: padziļināta sēde piemērota liela auguma cilvēkiem, maza auguma, ja nepatīk "pazust dīvānā", jāizvēlas ar standarta dziļumu.

...no pufa, atpūtas krēsla, taisna līdz stūrim.

...atgrūž ūdeni, neveidojas traipi, nedeg, draudzīgi dzīvniekiem, viegli kopjami, u.c.

Aplūkot mūsu audumu kolekciju - šeit

...līdz 12 mēnešiem!   

Newman

Ilgspējīgs dizainā un lietošanā, viegli pielāgojams dažādiem interjeriem un komfortabls - tāds ir klientu iecienītākais dīvāns "Newman"!

Dizainera izstrādāts, ap 26 meistaru ar rokām izgatavots, piešķirot garantiju, dīvāns "Newman" ir pieejams 16 izmēru versijās dažādās formās.

Piedāvājumā arī dizaina versija ar slīpākiem roku balstiem, pievienojamu galvas balstu, dažādām kājām.  

"Newman" aplūkojams un iemēģināms mūsu salonā, kur var izvēlēties arī apdares auduma krāsu un faktūru.

 

➤ novērtējat komfortu, priekšroku dodot mīksti tvirtai sēdēšanai un patīk nedaudz lielāks sēdvietas dziļumu nekā vidēji dīvānos ierasts;

➤ novērtējat, ka nevis pircējam jāpielāgojas, bet jūs pats varat izvēlēties optimālāko dīvāna izmēru un piemērotākās dizaina detaļas - pievienot galvas balstu, izvēlēties roku balstu dizainu un kāju materiālu, krāsu. 

➤ meklējat dīvānu uz augstākām kājām, lai i_robots zem tā varētu pakļūt.

Dizains: Argo Tamme.

Rāmis:  masīvkoks + formu veidošanas vietās bez slodzes izmantots  ozolkoka saplāksni + pamatnē iestrādātas zigzagveida atsperes - 20 gadu garantija!

Pildījums: kabatu atsperes + augstas elastības HR-poliuretāna putas vairākos slāņos, muguras spilvenos - arī putnu spalvas + fibro šķiedras.

Sēdēšanas komforts: tvirti mīksts/ mēreni mīksts.

Kājas: ozolkoka (tonis - balts, dabisks, tumšs), melnas metāla vai hroma.

Papildinformācijavar pievienot galvas balstu, izvēlēties stūra pusi.

Iespējams arī izvēlēties slīpāka dizaina roku balstus, kas dīvāna skatu padarīs vizuāli gaisīgāku.

Noņemami muguras spilvenu pārvalki, zem kuriem 100% kokvilnas apdare, kas ļauj dīvānu lietot arī pārvalku tīrīšanas laikā.

Audumi: audumu kolekcija

Izmēri: 16 - spied zemāk uz "Apskatīt izmērus".

Dīvāna pamatizmēri: augstums 82 cm, dziļums 98 cm, sēdes augstums 44 cm, sēdes dziļums 60 cm, roku balsta platums 20 cm, roku balstu augstums 62 cm, kāju augstums 12/15 cm.

Garantija: 20 gadi karkasam, 5 gadi mīkstajai daļai!

*Precīzu cenu veido auduma un izmēra izvēle.

Izgatavošanas laiks: 6 līdz 8 nedēļas.

Adamson

Jums nekad vairs nebūs jāizvēlas starp skaistumu un komfortu! "Adamson" dizainā ir apvienoti abi!

Dizainers Argo Tamme vispirms mēģināja saprast, kas padarītu sēdēšanu dīvānā pēc iespējas ērtāku un tikai pēc tam ķērās pie tā ārējās formas dizaina. Ar ūdens putnu spalvām pildītie sēdes spilveni dīvānam piešķir mērenu mīkstumu un formu kuplumu. "Adamson" ir augstākās klases komforts!

meklējat dīvānu, kurā izcils dizains apvienots ar augstu komfortu;

izvēlaties mīkstu sēdēšanu un neiebilstat reizēm uzbužināt dīvāna spilvenus;

meklējat dīvānu uz augstākām kājām, lai i-robots tiktu visur.  

Dizains: Argo Tamme.

Rāmis: masīvkoks + formu veidojošajās vietās bez slodzes izmantots ozolkoka saplāksnis + pamatnē iestrādātas zigzagveida atsperes.

Pildījums: augstas elastības HR-poliuretāna putas + putnu spalvas. 

Sēdēšanas komforts: mīksts, padziļināta sēde.

Kājasmelnas metāla vai koka (tonis - dabisks, balts, tumšs).

Audumi: audumu kolekcija

Papildinformācija: pilnībā noņemami pārvalki no sēdes un muguras spilveniem, zem tiem 100% kokvilnas apdare, kas ļauj dīvānu lietot arī pārvalku tīrīšanas laikā.

Izmēri: 4 - spied zemāk uz "Apskatīt izmērus".

Dīvāna pamatizmēri: augstums 82 cm, dziļums 108 cm, sēdes augstums 43 cm, sēdes dziļums 62 cm, roku balsta platums 20 cm, roku balstu augstums 62 cm, kāju augstums 17,5 cm.

Garantija: 20 gadi karkasam, 5 gadi mīkstajai daļai!

Adamson cenas

*Precīzu cenu veido auduma un izmēra izvēle. 

Izgatavošanas laiks: 6 līdz 8 nedēļas.

Mac

Mīkstie, ar ūdensputnu spalvām pildītie dīvāni ir aicinoši komfortā - iegrimt dūnu maigumā, kas var būt labāks par šādu atpūtu?! Tai pat laikā tiem ir viens mīnuss - tie vienmēr izskatīsies bezrūpīgi:  nodevīgām sēdēšanas iedobītēm. Tieši pēdējais daļu klientu attur izvēlēties dūnu mīkstuma dīvānu. Lai mazinātu šo "problēmiņu", būtiska loma ir izvēlētājam apdares audumam: jo tas plānāks, jo izteiktāk sēdēšanas pēdas būs redzamas, jo stingrāks, jo mazāk. Taču nemaldināsim - krunciņas, krociņas, iedobītes paliks; sēdes spilveni regulāri būs jāsabužina un jāapgriež otrādāk.

Izvēloties ar dūnām pildītos dīvānus, atcerieties: obligāti pārliecinieties par ražotāja sniegtajām garantijām un kvalitāti! Atšķirībā no citu pildījumu dīvāniem, nekvalitatīvs dūnu dīvāns ļoti ātri var pārvērsties gan vizuāli, gan sēdēšanas sajūtās baiss. Tāpēc izvēlieties tikai zināmus un ilgdarbojošos dūnu dīvānu ražotāju produktus! 

"Mac" ir liels un mīksts dīvāns. Omulības kalngals! 

➤ dievināt sēdēšanu kā mīkstu iegrimšanu dīvānā un neiebilstat ik pa laikam uzbužināt dīvāna spilvenus;

➤ vēlaties, lai dīvānam būtu pilnībā noņemams pārvalks (atcerieties, pēc mazgāšanas tas vēl mitrs jāuzvelk atpakaļ uz dīvāna un jāļauj izžūt, lai nesarautos!);

➤pēc pāris gadiem labprāt nomainīsiet apdares pārvalku pret citas krāsas un tekstūras pārvalku.

Dizains: Argo Tamme.

Rāmis: masīvkoks + formu veidojošajās vietās bez slodzes izmantots ozola saplāksnis+ pamatnē iestrādātas zigzagveida atsperes.

Pildījums: putnu spalvas auduma kanālos + fibro šķiedras. 

Sēdēšanas komforts: izteikti mīksts.

Audumi: audumu kolekcija

Papildinformācija: padziļināta sēde - plats, dziļš, mīksts!

Noņemams pārvalks no visa dīvāna (arī rāmja), zem kura 100% kokvilnas apdare, kas ļauj dīvānu lietot arī pārvalku tīrīšanas laikā.

Izmēri: 4 - spied zemāk uz "Apskatīt izmērus"!

Dīvāna pamatizmēri: augstums 92 cm, dziļums 105/ 115 cm, sēdes augstums 40 cm, sēdes dziļums 74/ 84 cm, roku balsta platums 9 cm, roku balstu augstums 67 cm, kājas augstums 2,5 cm.

Garantija: 20 gadi karkasam, 5 gadi mīkstajai daļai!

*Precīzu cenu veido auduma un izmēra izvēle. 

Izgatavošanas laiks: 6 līdz 8 nedēļas.

Abbott

Dīvāns "Abbott", izstarojot vieglumu un mundrumu, vienmēr izskatīsies kārtīgs! Paaugstinātas kājas, fiksēti sēdes un muguras spilveni un, neviena pati nodevīga krociņa, pieceļoties pēc sēdēšanas vai gulēšanas!   

"Mīkstsēdes" cienītājiem "Abbott" komforts var likties par cietu un tad iesakām skatus raidīt dīvāna "Newman" virzienā - vizuāli līdzīgs, bet ar citu pildījumu. Tomēr, ja izvēle pastāv starp: vienmēr ideāls izskats vai omulīgums, jāizvēlas mazāk kaitinošā opcija, jo dīvāns būs ģimenes ikdienas dzīves neatņemams līdzgaitnieks daudzu gadu garumā.

Pateicoties elegantajai formai, kas nekad nenoveco, "Abbott" iederēsies jebkādā interjerā: izvēloties neitrālas krāsas audumu, iegūsiet ilgmūžīgu klasisku dīvānu, savukārt izvēloties košu audumu - spilgtu, intriģējošu akcentu.

➤ tīk stingri tvirta sēdēšanas sajūta un interjerā dodat priekšroku gaisīgām, vieglām formām;

➤ negribat sevi apgrūtināt ar spilvenu kārtošanu, TV pults vai citu sīkumu meklēšanu starp dīvāna sēdes spilveniem - visi spilveni fiksēti;

➤ meklējat dīvānu uz augstākām kājām i-robota ērtībām.

Dizains: Argo Tamme.

Rāmis: masīvkoks + formu veidošanas vietās bez slodzes izmantots ozola saplāksnis + pamatnē iestrādātas zigzagveida atsperes.

Pildījums: augstas elastības HR-poliuretāna putas vairākos slāņos + elastīgās saites.

Sēdēšanas komforts: stingrs.

Kājas: koka (tonis - balts, dabisks, tumšs) vai melnas metāla.

Audumi: audumu kolekcija

Papildinformācija: fiksēti sēdes un muguras spilveni.

Izmēri: 5 - spied zemāk uz "Apskatīt izmērus"!

Dīvāna pamatizmēri: augstums 78 cm, dziļums 95 cm, sēdes augstums 40 cm, sēdes dziļums 60 cm, roku balsta platums 17 cm, roku balstu augstums 59 cm, kājas augstums 15 cm.

Garantija: 20 gadi karkasam, 5 gadi mīkstajai daļai!

*Precīzu cenu veido auduma un izmēra izvēle. 

Izgatavošanas laiks: 6 līdz 8 nedēļas.

Meta

Dizaineris Argo Tamme "Metu" veidoja, lai konkurētu ar pasaules kvalitatīvākajiem un skaistākajiem dīvāniem! Un tas viņam ir izdevies!

No ozola masīvkoka darinātais rāmis ar kājām ir klasisks un izturīgs, inovatīvās "Memory" putas un kabatu atsperes dīvānu padara individualizēti komfortablu un ilgmūžīgu, un dizainā dominē izsmalcināta elegance. "Meta" apmierinās visprasīgākos sēdētājus gan skatā, gan funkcionalitātē.

➤ meklējat dīvānu, kas izstaro pamatīgumu un vienlaikus eleganci;

➤ esat liela auguma cilvēks un/vai dodat priekšroku padziļinātai sēdei, kā arī novērtējat, ka katram sēdētājam dīvāns nodrošina individuālu komforta līmeni;

➤ meklējat dīvānu uz augstākām kājām, lai i-robots tiktu visur.

Dizains: Argo Tamme.

Rāmismasīvkoks + formu veidojošajās vietās bez slodzes izmantots ozola saplāksnis+ pamatnē iestrādātas zigzagveida atsperes.

Pildījums:  kabatas atsperes + "Memory" putas + augstas elastības HR-poliuretāna putas slāņos, muguras spilvenos - arī putnu spalvas + fibro šķiedras.

Sēdēšanas komforts: tvirts.

Kāju rāmis: ozolkoka (tonis - balts, dabisks vai tumšs).

Audumi: audumu kolekcija

Papildinformācija: padziļināta sēde!

Var pievienot galvas balstu.

Noņemami muguras spilvenu pārvalki, zem kuriem 100% kokvilnas apdare. 

Izmēri: 6 - spied zemāk uz "Apskatīt izmērus"!

Dīvāna pamatizmēri: augstums 85 cm, dziļums 108 cm, sēdes augstums 45 cm, sēdes dziļums 62 cm, roku balsta platums 26 cm, roku balstu augstums 66 cm, kāju augstums 15 cm.

Garantija: 20 gadi karkasam, 5 gadi mīkstajai daļai!

*Precīzu cenu veido auduma un izmēra izvēle. 

Izgatavošanas laiks: 6 līdz 8 nedēļas.

Bait

Vai mēbelējat nelielu telpu? Tādā gadījumā "Bait" ir īstais dīvāns!  Tas īpaši piemērots mazām viesistabām, kur katrs centimetrs tiek uzskaitīts. Pateicoties šaurajiem roku balstiem un mugurai, dīvāna kopējie izmēri ir samazināti līdz minimumam. "Bait"" muguras daļas spilveni ir nedaudz izliekti, lai sēdēšanas laikā ērti tiktu balstīta muguras lejasdaļa. 

iekārtojat mazu vai nelielu istabu;

cieņā ir minimālisms dizainā;

meklējat dīvānu uz augstākām kājām, lai i-robots tiktu visur.  

Rāmismasīvkoks ar ozolkoka saplāksni, pamatnē iestrādāta zigzagveida atspere.

Pildījums: augstas elastības HR-poliuretāna putas, muguras spilvenos - ūdens putnu spalvas. 

Kājas: melns metāls.

Audumi: audumu kolekcija

Papildinformācija: dīvāna muguras spilveni projektēti ar nelielu izliekumu, lai sēžot sniegtu papildus atbalstu mugurai.

Noņemami pārvalki muguras spilveniem, zem kuriem 100% kokvilnas apdare.

Bait cenas

*Precīzu cenu veido auduma un izmēra izvēle. 

Izgatavošanas laiks: 6 līdz 8 nedēļas.

Don

Modulārais dīvāns "Don" paver iespēju bez pūlēm regulāri mainīt viesistabas iekārtojumu: šodien divi taisnie dīvāni ar pufu kā žurnālgaldiņu, rīt - stūra dīvāns, parīt - krēsls ar zvilni… No "Don" moduļiem viegli kā spēlējoties var izveidot tieši to kombināciju, kas vislabāk atbilst viesistabai un konkrētās dienas vajadzībām. Tomēr pats galvenais - "Don" ir ļoti ērts! Padziļināta sēde un tvirti mīksta sēdēšana - ko vēl vajag atpūtai?

➤ patīk vai nepieciešams regulāri mainīt iekārtojumu viesistabā;


➤ dodat priekšroku dīvānam ar izteiktu sēdēšanas dziļumu;


➤ meklējat vizuāli masīvāku, stabili pie zemes stāvošu dīvānu.

Rāmis: masīvkoks ar ozolkoka saplāksni, pamatnē iestrādāta zigzagveida atspere.

Pildījums: mīkstās Super Soft putas + augstas elastības HR-poliuretāna putas, muguras spilvenos - ūdens putnu spalvas.

Audumi: audumu kolekcija

Papildu informācija: noņemami muguras spilvenu pārvalki, zem kuriem 100% kokvilnas apdare. 

*Precīzu cenu veido auduma un izmēra izvēle. 

Izgatavošanas laiks: 6 līdz 8 nedēļas.

Hugo

"Hugo" ir neaprakstāmi ērts dīvāns - mīkstie dūnu spilveni, padziļinātā sēde un pilnībā noņemamie pārvalki rada iespēju bezrūpīgi tajā vadīt laiku kopā ar visiem saviem mīļajiem: gan ar maziem bērniem, gan ar četrkājainajiem mīluļiem. Mīksto dīvānu cienītājiem "Hugo" būs pareizā izvēle, jo tas ideāli iederēsies jebkurā telpā, jebkurā interjerā! Pārvilkts ar linu audumu, "Hugo" radīs atturīgu, ziemeļniecisku efektu, mūsu plašajā audumu klāstā izvēloties citu, piemēram, burzīgi samtaino - "Hugo" iekļausies greznumu izstarojošā telpā.

➤ esat liela auguma cilvēks un/vai dodat priekšroku padziļinātai sēdei;


➤ dievināt sēdēšanu kā mīkstu iegrimšanu dīvānā un neiebilstat ik pa laikam uzbužināt dīvāna spilvenus;


➤ vēlaties, lai dīvānam būtu pilnībā noņemams pārvalks.

Rāmismasīvkoks ar ozolkoka saplāksni, pamatnē iestrādāta zigzagveida atspere.

Pildījums: ūdens putnu spalvas + augstas elastības HR-poliuretāna putas vairākos slāņos + fibro šķiedras.

Kājas: koka (tonis - dabisks vai tumšs).

Audumi: audumu kolekcija

Papildinformācija: noņemams pārvalks no visa dīvāna (arī rāmja), zem kura 100% kokvilnas apdare, kas ļauj dīvānu lietot arī pārvalku tīrīšanas laikā.

*Precīzu cenu veido auduma un izmēra izvēle. 

Izgatavošanas laiks: 6 līdz 8 nedēļas.

Laguuna

"Laguuna" par pircēju iecienītu dīvānu kļuva savu klasisko, it kā vienkārši atturīgo formu dēļ. Tai pat laikā dīvāna pārvalks, kas ir pilnībā noņemams, paver iespēju ik pa pāris gadiem mainīt sēdmēbeles krāsu, faktūru un līdz ar to arī "Laguuna" skanējumu telpā. Padziļinātā sēde un spalvu pildījums - kas var būt labāks par "Laguuna"?! Pieejama izmēru versijas no dīvānpufa līdz lielam stūra dīvānam.

➤ esat liela auguma cilvēks un/vai dodat priekšroku padziļinātai sēdei;


➤ meklējat mīkstu sēdēšanas komfortu un neiebilstat ik pa laikam uzbužināt dīvāna spilvenus;


➤ vēlaties, lai dīvānam būtu pilnībā noņemams pārvalks.

Rāmismasīvkoks ar ozolkoka saplāksni, pamatnē iestrādāta zigzagveida atspere.

Pildījums: ūdens putnu spalvas + augstas elastības HR-poliuretāna putas vairākos slāņos + fibro šķiedras.

Kājaskoka (tonis - dabisks vai tumšs) vai metāla (tonis - melns, hromēts). 

Audumi: audumu kolekcija

Papildinformācijavar pievienot galvas balstu, izvēlēties stūra pusi.

Pilnībā noņemami pārvalki, zem kuriem 100% kokvilnas apdare, kas ļauj dīvānu lietot arī pārvalku tīrīšanas laikā.  

*Precīzu cenu veido auduma un izmēra izvēle. 

Izgatavošanas laiks: 6 līdz 8 nedēļas.

Benny

"Benny" retro šiks, slaidie, izliektie roku balsti un augstās, konusveida kājas telpā ienesīs intriģējošu noskaņu. Dīvāna kompaktie izmēri un gaisīgais dizains tam ļauj organiski iekļauties jel kādā interjerā - sākot no klasiska un beidzot ar mūsdieniski modernu, pat hipsterīgu.  

cieņā ir retro stila dizains un patīk to apspēlēt dažādos interjeros;

sēdēšanas komfortu vēlāties omulīgi mīkstu;

būtiska ir iespēja noņemt pārvalkus no visiem, arī sēdes spilveniem.

Rāmismasīvkoks ar ozolkoka saplāksni, pamatnē iestrādāta zigzagveida atspere.

Pildījums: ūdens putnu spalvas + fibro šķiedras + augstas elastības HR-poliuretāna putas

Kājas: koka (tonis - dabisks, balts vai tumšs). 

Audumi: audumu kolekcija

Papildinformācija: noņemami pārvalki no sēdes un muguras spilveniem, zem tiem 100% kokvilnas apšuvums, kas ļauj dīvānu lietot arī pārvalku tīrīšanas laikā.

*Precīzu cenu veido auduma un izmēra izvēle. 

Izgatavošanas laiks: 6 līdz 8 nedēļas.

Groovy

Ja vēlaties savā mājoklī ko neparastu un oriģinālu, izvēlieties "Groovy"! Tulkojumā no angļu valodas tas nozīmē: mūsdienisks,  lielisks, aizraujošs… 

Viegls un gaisīgs, tas liks atdzīvoties jebkuram interjeram. Vizuāli plānajiem un gaisīgajiem sēdes daļas spilveniem, sēdēšanas komfortu nodrošina neatkarīgie atsperu bloki tajos - ļoti komfortabls un ilgmūžīgs risinājums!

➤ vēlaties komfortablu un tai pat laikā vizuāli neparastāka izskata dīvānu;

➤ akceptējat tvirtu sēdēšanu;

➤ meklējat dīvānu uz augstākām kājām, lai i-robots tiktu visur.

Rāmis: masīvkoks ar ozolkoka saplāksni, pamatnē iestrādāta zigzagveida atspere.

Pildījums: kabatas atsperes + augstas elastības HR-poliuretāna putas.

Kājashromētas metāla.

Audumi: audumu kolekcija

Papildinformācija: var izvēlēties dīvāna modeli ar lielajiem vai mazajiem muguras spilveniem, izvēlēties stūra pusi. 

*Precīzu cenu veido auduma un izmēra izvēle. 

Izgatavošanas laiks: 6 līdz 8 nedēļas.

Linja

Atzītā somu dizainera Samuli Namankas radīto "Linja" raksturo skandināvu izsmalcinātība. Dīvāna izliektās un plūstošās formas ir retums mīksto mēbeļu pasaulē - skatieties, kā muguras balsts saplūst vienā līnijā ar roku balstu! Plūstošu līniju izgatavošana prasa augstu profesionalitāti un kvalitatīvus izejmateriālus.

"Linja" ideāli iederas interjerā, kurā katra priekšmeta esība ir rūpīgi pārdomāta. Ar mums pieejamo plašo audumu klāstu varat padarīt "Linja" personiskāku – dīvāns var kļūt par atturīgu fona elementu citādi ekspresīvā telpā vai pretēji - ar drosmīgu krāsu izvēli to var padarīt par telpas spilgtāko elementu.

➤ cieņā ir skandināvu dizains un novērtējat plūstošas līnijas mēbelēs;


➤ meklējat tvirti mīkstu sēdēšanas komfortu;


➤ vēlaties, lai i-robots slaucītu arī zem dīvāna, proti, meklējat dīvānu uz augstākām kājām.

Rāmismasīvkoks ar ozolkoka saplāksni, pamatnē iestrādāta zigzagveida atspere.

Pildījums: augstas elastības HR-poliuretāna putas vairākos slāņos, muguras spilvenos - putnu spalvas + fibro šķiedras.

Kājas: dabiska koka vai melnas metāla.

Audumi: audumu kolekcija

Papildinformācija: fiksēti sēdes spilveni.

Noņemami muguras spilvenu pārvalki, zem kuriem 100% kokvilnas apdare.

*Precīzu cenu veido auduma un izmēra izvēle. 

Izgatavošanas laiks: 6 līdz 8 nedēļas.

Mia

Vislabāk par dīvāngultas "Mia" sniegto komfortu zinās stāstīt tie ģimenes locekļi vai draugi, kuri laiku pa laikam pārnakšņos jūsmājās. Viņi būs lieliskā noskaņojumā, jo modīsies relaksējušies! Viegli izvelkams dīvāns, kura ražošanā nav izmantots kartons vai skaidu plāksnes, tikai masīvkoks karkasā un saplāksnis slodzi nenesošajās vietās. Iespējams izvēlēties vienu no četriem roku balstu dizainiem, kas ļaus "Mia" organiski iekļauties dažādos interjeros.

➤ jāiekārto maza vai neliela telpa;


➤ bieži jādod naktsmājas ciemiņiem;


➤ meklējat izvelkamo dīvānu no kvalitatīviem materiāliem.

Rāmismasīvkoks ar ozolkoka saplāksni, pamatnē iestrādāta zigzagveida atspere.

Pildījums: augstas elastības HR-poliuretāna putas vairākos slāņos.

Kājas: koka (tonis - dabisks vai tumšs).

Audumi: audumu kolekcija

Papildinformācija: pieejami četru veidu roku balstu dizaini (noapaļots, kantains, izliekts un kompakts) un to platumi, kas ietekmē dīvāna garumu.  

*Precīzu cenu veido auduma un izmēra izvēle.

Izgatavošanas laiks: 6 līdz 8 nedēļas.

Simon

Dīvāngultai "Simon" piemīt visas funkcionalitātes īpašības, ko sagaida no kvalitatīva izvelkamā dīvāna: tvirta sēdēšana, ērts matracis, kas gulētajam ļauj komfortabli atpūsties un ļoti viegla dīvāna izvilkšana. Lai nezaudētu kā gulēšanas, tā sēdēšanas komfortu, kaste mantu glabāšanai būs pieejama tikai lielākajam stūra versijas dīvānam.

"Simon" pieejami trīs dažādi roku balsta izmēri, kas var būtiski ietekmēt dīvāna garumu. Vizuāli "Simon" šķiet robusts, tomēr pareiza apdares auduma un krāsas izvēle to var pārvērst elegantā, modernā vai pat jestrā interjera sastāvdaļā.

➤ meklējat ērtu izvelkamo dīvānu ikdienas gulēšanai;


➤ uzskatāt, ka dīvana izvilkšanai un salikšanas jānotiek viegli, bez piepūles;


➤ izvelkot dīvānu, nevēlaties domāt, kur likt muguras balsta spilvenus.

Rāmis:  masīvkoks ar ozolkoka saplāksni, pamatnē iestrādāta zigzagveida atspere.

Atvēršanas mehānisms: Nova (Vācija).

Pildījums: pilnvērtīgs augstas elastības HR-poliuretāna putu matraci guļas daļā, sēdes un muguras spilveni - arī HR-poliuretāna putas vairākos slāņos.

Kājaskoka (tonis - dabisks vai tumšs).

Audumi: audumu kolekcija

Papildu informācija: pieejami trīs veida roku balstu platumi (10, 15 un 20 cm), kas būtiski maina dīvāna kopējo garumu.

Tikai stūra versijā ar veļas kasti.

Stūra versijā var izvēlēties stūra puses. 

*Precīzu cenu veido auduma un izmēra izvēle. 

Izgatavošanas laiks: 6 līdz 8 nedēļas.

Karl

Dīvāngultai "Karl" piemīt visas tās funkcionalitātes īpašības, ko sagaida no kvalitatīva izvelkamā dīvāna: tvirta sēdēšana, ērts matracis, kas gulētajam ļauj komfortabli atpūsties un ļoti viegla dīvāna izvilkšana. Lai nezaudētu kā gulēšanas, tā sēdēšanas komfortu, kaste mantu glabāšanai gan nebūs pieejama. Patiecoties šaurajiem roku balstiem, "Karl" ideāli iederēsies nelielās telpās.

➤ meklējat ērtu un viegli izvelkamu dīvānu ikdienas gulēšanai;


➤ jāiekārto maza telpa;


➤ izvelkot dīvānu, nevēlaties domāt, kur likt muguras balsta spilvenus.

Rāmismasīvkoks ar ozolkoka saplāksni, pamatnē iestrādāta zigzagveida atspere.

Atvēršanas mehānisms: Nova (Vācija).

Pildījums: pilnvērtīgs augstas elastības HR-poliuretāna putu matraci guļas daļā, sēdes un muguras spilveni - arī HR-poliuretāna putas vairākos slāņos.

Kājas: koka (tonis - dabisks vai tumšs). 

Audumi: audumu kolekcija

*Precīzu cenu veido auduma un izmēra izvēle. 

Izgatavošanas laiks: 6 līdz 8 nedēļas.