Dīvāngulta ar dīvāna komfortu

You are currently viewing Dīvāngulta ar dīvāna komfortu

Mīksts – bez izvelkamajiem dīvāniem raksturīgā stingri cietā sēdēšanas komforta! Uz kājiņām – bez izvelkamajiem dīvāniem raksturīgā vizuālā robustuma skatā! Un… izvelkams – daudzu Latvijas iedzīvotāju galvenā prasība dīvānam pat tad, ja ne paši, ne viesi tajā neguļ, vien – “katram gadījumam”!

Jaunais izvelkamais dīvāns “Volt” komforta ziņā konkurē dīvānu, nevis dīvāngultu kategorijā! Praktisks. Mūsdienīgs. Un ļoti ērts. Tajā ir komfortabli sēdēt, jo pildījums tam identisks kā klientu iecienītākajā “Softrend””dīvānā “Newman” (kabatu atsperes + augstas elastības HR poliuretāna putas vairākos slāņos – tvirti mīksts) un arī gulēt ērti. “Volt” ir kvalitatīvs, funkcionāls, dizainā un lietošanā ilgspējīgs dīvāns.


Vienīgais nosacītais mīnuss – tam nav veļas kastes. Taču jāapzinās, ka izcilu dizainu un komfortu nevar gribēt no dīvāna, kuram daļa pildījuma, kas tad nosaka to, cik ērta sēdēšana, tiktu atdota mantu glabāšanai. Segām nāksies izmantot kumodi vai, piemēram, atveramu pufu (“Softrend” klāstā tāds ir dīvānam “Mia”).

“Volt” izstrāde un pārbaude, meklējot vājos punktus lietošanas laikā, “Softrend” dizainerim un meistariem aizņēma pāris gadus, taču beidzot tas ir laists tautās. Pagaidām vēl pieejams tikai vienā izmērā: 238 x 132 cm; guļamvietas izmērs: 130 x 200 cm.