“Ziemeļu akcents” – Jūsu partneris iedvesmojošu biroju iekārtošanā!

Veiksmīgi uzņēmumi saprot gan sava biroja dizaina nozīmi darbinieku atdevē, gan publiskas telpas spēju ar interjeru piesaistīt klientus. 

“Ziemeļu akcents” piedāvājumā ir viss, lai strādājot, vienmēr un visur justos ērti! Kvalitatīvas mīkstās sēdmēbeles birojiem, kultūras iestādēm, uzgaidāmajām telpām, mācību vai izklaides auditorijām, reģistratūrām, praksēm, sabiedriskās ēdināšanas biznesam… Nodrošinām arī projektu izstrādi, mēbeļu un apgaismojuma iegādi, piegādi un montāžu – esam gatavi strādāt kopā ar Jums un Jūsu uzņēmuma labā, iekārtojot telpas, kas iedvesmo!

“Intuit by Softrend” (Igaunija) piedāvājumā ir izcilas dizaina mīkstās sēdmēbeles! Skaņu absorbējošie dīvānkrēsli, funkcionālas modulārās sistēmas, darba stacijas, akustiskās sienas, klusuma kabīnes, lietišķie dīvāni – to ražošanā izmantots masīvkoks un ugunsdroši materiāli; viss izgatavots ar rokām.    

 “Ziemeļu akcents” izakcentē “Intuit” meistarību vienu mīkstās sēdmēbeles modeli radīt dažādos izmēros, nezaudējot mēbeļu vizuālo estētiku un komfortu lietotājiem! 

“Actiu” (Spānija) jau 50 gadus piedāvā visa spektra darba mēbeles, kuru izveidē iesaistīti mēbeļu arhitekti, inženieri, zinātnieki. Visiem produktiem ir plašas konfigurācijas iespējas, kas atvieglo to pieskaņošanu dažādiem interjeriem. Progresīvs, inovatīvs, laikmetu tendencēm līdzi ejošs profesionālo mēbeļu ražotājs. 

“Ziemeļu akcents” izakcentē “Actiu” ergonomiskos darba krēslus – līdzvērtīgus cita starpā tieši sēdētāja veselības, darbspēju saglabāšanas aspektā būs grūti atrast! 

Efektīgs dizains un uzticama kvalitāte raksturo “MDD” (Polija). Darba un konferenču galdi, krēsli, modulārie dīvāni, reģistratūras letes, multivides stendi, akustiskās kabīnes… To visu ražotājs spēj pielāgot Jūsu vajadzībām ar plašu izmēru un apdares materiālu izvēli. Darba galdi un krēsli būs piemēroti arī mājas videi.  

“Ziemeļu akcents” iesaka: pievērs uzmanību un nešaubies par šo poļu ražotāju: dizains, kvalitāte, garantija un adekvātas cenas!