“Ziemeļu akcents” piedāvājumā ir viss, lai strādājot, vienmēr un visur justos ērti! Kvalitatīvas dizaina sēdmēbeles birojiem, kultūras iestādēm, uzgaidāmajām telpām, reģistratūrām, praksēm, restorāniem; arī daudzfunkcionāli darba krēsli un galdi.

Projektu izstrāde, dizains, mēbeļu un apgaismojuma iegāde, piegāde un montāža – esam gatavi strādāt kopā ar jūsu uzņēmumu!  

“Softrend” (Igaunija) ražotās darba vides mīkstās sēdmēbeles būs 100% kvalitatīvas izpildē, mūsdienīgas dizainā  un ilgspējīgas lietošanā. Skaņu absorbējošie dīvānkrēsli, funkcionālās modulārās sistēmas, darba stūrīši un stacijas, akustiskās sienas, lietišķie dīvāni – to ražošanā izmantos masīvkoks un ugunsdroši materiāli. “Ziemeļu akcents” izakcentē “Softrend” meistarību vienu modeli radīt dažādos izmēros, nezaudējot mēbeļu vizuālo estētiku un komfortu lietotājiem! 

“Actiu” (Spānija) jau 50 gadus pasaulei piedāvā plaša spektra darba vides mēbeles, kuru izveidē iesaistīti arhitekti, inženieri, dizaineri un pat zinātnieki. Starp darba galdiem, krēsliem, letēm, auditoriju vai kinoteātru sēdvietām, modulāriem soliem un atpūtas mēbelēm, “Ziemeļu akcents” īpašu uzmanību aicina pievērts “Actiu” ergonomiskajiem krēsliem – līdzvērtīgus kvalitātē, ilgspējā un, pats galvenais, sēdētāja veselības, darbspēju saglabāšanas aspektā būs grūti atrast! 

Efektīgs dizains, uzteicama kvalitāte un radošs elastīgums darbu izpildē raksturo “MDD” (Polija), kas ražo mēbeles publiskajām telpām, birojiem. Piedevām, “MDD” veiksmīgi, neuzbāzīgi un meistarīgi pieprot tās iepludināt mājas vidē. Darba, konferenču galdi, krēsli, modulārie dīvāni, reģistratūras letes, multivides stendi, akustiskās kabīnes… “Ziemeļu akcents” iesaka: pievērs uzmanību un nešaubies par šo poļu ražotāju!