Apmaksa un piegāde

Veicot dīvāna pasūtījumu salonā, jāmaksā 50% no pirkuma kopējās summas, otra daļa jāmaksā pirms dīvāna saņemšanas. Samaksa notiek ar pārskaitījumu vai uz vietas salonā.

Maksā ir jāveic pilnā apjomā uz vietas salonā vai ar pārskaitījumu. 

95% gadījumu rēķins pilnībā jāapmaksā pirkuma/ pasūtījuma izdarīšanas brīdī uz vietas salonā vai ar pārskaitījumu.

Ja tiek veikts skaitliski liels apgaismojuma projekta pirkums, maksa var tikt dalīta: 50% pasūtījuma laikā un 50% pirms lampu saņemšanas.

Ja pirkums ir lielāks par 1400.00 Eur, jāveic 10% pirmā iemaksa, tālāk - saskaņā ar līzinga līgumu. 

Klients var izvēlēties: pats izņemt dīvānu no noliktavas, mēs to tikai piegādāsim un ienesīsim telpās vai piegādāsim un saliksim.

Klients var izvēlēties: pats izņemt lampu pasūtījumu salonā vai pilnu servisu: piegādi ar montāžu.

Dīvāni

Kvalitātes ziņā atšķirība nepastāv, jo igauņu ražotājs “Softrend” pirms vairāk kā 25 gadiem izvirzīja sev mērķi: ražot dīvānus, konkurējot arī Skandināvijas tirgū. Un mērķis piepildīts, dīvāni tiek eksportēti un pārdoti arī salonos Zviedrijā, Somijā. “Softrend” dīvānus, pirms tie tiek palaisti ražošanā, izstrādā, rada to prototipus un testē igauņu un skandināvu dizaineri; pats ražošanas process notiek rūpnīcā Tallinas pievārtē.

“Dārgi” ir subjektīvs jēdziens. “Softrend” dīvānu cenu veido augstvērtīgs dizains, kvalitatīvi izejmateriāli pienācīgā daudzumā, godprātīgs ražošanas process bez slēptam pozīcijām (piemēram, izmantojot sagataves no Ķīnas vai dīvānus ražojot kaut kur Polijā, Baltkrievijā, uzdot tos par igauņu oriģināldarbu) un tas viss beigu galā rezultējas izcilā komfortā. Komfortā, kam tiek izsniegta garantija līdz 20 gadiem. Par to, kas, kāpēc un cik maksā dīvānu pasaulē - vairāk uzzini šeit.

Jūsu dīvāna izgatavošana sākas tikai pēc tam, kad esat izvēlējies modeli, izmēru, dizaina detaļas, apdares audumu. Pie jūsu dīvāna radīšanas strādā 26 meistari, laicīgi pamanot brāķi audumā vai kādā detaļā. Izejmateriāli tiek iegādāti no Eiropas labākajiem sagatavju ražotājiem, kas nozīmē, ka darba procesā ir iesaistīta arī loģistika, ko ne vienmēr iespējams prognozēt. Eiropā vidējais dīvānu izgatavošanas laiks ir 8 - 16 nedēļas.

Mūsu salonā var redzēt un iemēģināt “Softrend” populārāko dīvānu paraugus. Pārstāvēti ir visu pildījumu dīvāni, kas nozīmē, ka vēloties iegādāties dizainā citu dīvānu, kas nav redzams klātienē, tā sniegto komfortu un ražotāja darba izpildes kvalitāti tik un tā varēsiet apzināt.

Ja dīvāna paraugs nav izlikts ekspozīcijas izpārdošanā, no salona tie netiek pārdoti.

Visā Eiropā pieņemts dīvāna audumus iedalīt kategorijās; pavisam tās ir 8.

1. kategorija būs vislētākā, taču tas nenozīmē, ka vissliktākā - jo augstāka kategorija, jo tajā būs vairāk dabīgu, izsmalcinātu audumu.

Katrs auduma ražotājs savam audumam nosaka cenu, tālāk tieši mēbeļu ražotāji jau šos audumus ir sagrupējuši cenu kategorijās. Latvijā klienti izvēlas savus dīvānus apvilkt ar 1. - 3. kategorijas audumiem.

Dīvāna cenu izvēlētā auduma kategorijā orientējoši maina 200 - 400 Eur robežās.

Ir gan viegli tīrāmi (ar mitru sūkli), bērniem droši (nebūs alerģiski), mitrumizturīgi, antibakteriāli, dezinficējami (arī ikdienā ar profesionāļiem līdzekļiem), nedegoši (tas nenozīmē, ka pilnīgi ugunsdroši - audums un tālāk pildījums uzreiz neaizdegsies ar liesmu, bet sāks lēnām gruzdēt)  u.c. funkcijām apveltīti audumi.

Mūsu vairāk kā 350 audumu paraugu klāstā ir 10 auduma paletes ar augstākā vērtējuma atzīmi, kas nozīmē, ka šie audumi ir viegli tīrāmi un, kas pats galvenais, dzīvnieku nagi tajos tik vienkārši neizraus cilpas. Taču jāapzinās, ka nav neiznīcināmu audumu!

“Softrend" šādu iespēju paredz - jums tiks pateikts, cik metri auduma noskatītajam dīvāna modelim nepieciešami. Tiesa, mūsu praksē klienti vienmēr ir spējuši audumu izvēlēties salonā.

Mēs neizsūtam auduma paraugus. Vajadzības gadījumā audumu izvēli, krāsu saskaņošanu varam veikt attālināti, tomēr jārēķinās, ka elektroniski visas sīkākās nokrāsu nianses nebūs redzamas.

Ne vienmēr, tomēr vienojoties, lai neciestu citi klienti, aizdodam auduma paraugus saskaņošanai objektā.

Var. Nereti klienti vēlas identisku audumu, lai telpā vēl ko izmantotu šādā apdare.

Ir dīvānu modeļi, ko var apvilkt ar ādu, arī ar tā dēvēto eko-ādu  - gana plašas izvēles iespējas mūsu salonā pastāv arī šiem apdares materiāliem.

Taču ir dīvāni, ko nevarēs dabūt ādas apdarē. Piemēram, dīvāns “Meta”, kas pildīts arī ar Memory putām - ādas apdarē tas ātri vizuāli deformēsies, tāpēc tam netiek piedāvāta šāda iespēja.   

Vēloties konkrētu modeli, bet citā izmērā, lūdzu, apzinieties, ka šos dīvānus ir izstrādājuši profesionāļi - dizaineri, kas pārzina pareizas mēbeļu proporcijas. Savukārt pareizu proporciju ievērošana sniedz ne tikai vizuālu baudījumu, bet arī sajūtu komfortu un garantē mēbeles izturību. Teorētiski nestandarta dīvāna risinājumi ir iespējami, tikai jārēķinās, ka gan termiņš būs ilgāks, gan krietni sadārdzinās izmaksas.

Nē, klients nevar izvēlēties, piemēram, dīvānu “Abbott”, bet pildītu ar putna spalvām. Katra dīvāna vizuālo skatu savā ziņā nosaka arī tā pildījums. Ja “Abbott” ar HR putu pildījumu ir komfortā stingrs un uz tā nebūs redzamas nekādas sēdēšanas pēdas, tad iepildot tajā putnu spalvas, kas sniedz izteikti mīkstas sēdēšanas sajūtas un vienmēr redzamas nodevīgas sēdēšanas pēdas, dīvānu pārvērtīs neglītā, izskatā izsēdētā mēbelē.

Vienīgā pieļaujamā pildījuma aizvietošana tiek realizēta, ūdensputnu spalvas aizstājot ar fibro šķiedrām - šī nianse var būt būtiska alerģiskiem cilvēkiem. Vairāk par pildījumiem lasīt šeit.

Izteikti jūtīgiem cilvēkiem var. Šādos gadījumos “Softrend” piedāvā ūdensputnu spalvas kā visa dīvāna, tā spilvenu pildījumos aizstāt ar nealerģiskajām fibro šķiedrām. Par šo vajadzību, lūdzu, jautājiet mums!

Katram dīvānam dizainers ir izstrādājis savus elementus, kas ir maināmi un pieskaņojami klienta interjeram. Ir modeļi, kuriem šie maināmie elementi ir tikai dīvāna kājas, bet ir modeļi, kuriem var izvēlēties kājas, galvasbalstu, roku balstu dizainu un platumu. Šī informācija ir norādīta pie katra dīvāna apraksta.

Lielai daļai dīvānu pārvalku var noņemt tikai no muguras un/vai sēdes spilveniem. Bet ir modeļi, kuriem pārvalks noņemas pilnībā no visa dīvāna, arī rāmja. Vēl vairāk - tiem var arī atsevišķi pasūtīt tikai apdares pārvalku, līdz ar to vasarā viesistabas dīvāns izstaro spirgtumu, esot linveidīga auduma apdarē, savukārt ziemā, kad vairāk alkstam pēc mājīguma ar nelielu  greznības pieskaņu - dīvānu "pārģērbjam" samta apdarē.

Dīvāni ar pilnībā noņemamiem pārvalkiem ir “Mac”, “Hugo”, “Bob”, “Laguuna”.

“Softrend” vairāk pozicionējas uz viesistabas dīvāniem, taču pāris izvelkamo dīvānu modeļi ir izstrādāti: “Volt”, “Simon”, “Karl” - ikdienas gulēšanai, “Mia” - viesu izmitināšanai. Kad jāizvēlas izvelkams, kad optimālāk neizvelkams dīvāns - vairāk uzzināt šeit.

“Softernd” saviem dīvāniem piešķir divu veidu garantijas: 5 gadus mīkstajai daļai, 20 gadus - rāmim.

Veicot dīvāna pasūtījumu  salonā, jāmaksā 50% no pirkuma kopējās summas, otra daļa jāmaksā saņemot dīvānu.

 

Klients var izvēlēties: pats izņemt dīvānu no noliktavas, mēs to tikai piegādāsim un ienesīsim telpās vai piegādāsim un saliksim.

Apgaismojums

Mūsu speciālisti apgaismojuma jautājumos sniedz gan konsultācijas, kādu gaismekli labāk izvēlēties stila, gaismas atdeves un cenas aspektos, gan izstrādās telpu apgaismojuma projektu, sagatavojot gaismekļu piedāvājumu.

Izstrādājam. Gan iekštelpām, gan fasāžu un teritoriju apgaismošanai.

 

Mūsu salonā ir izvietota neliela lampu kolekcija no dažādiem ražotājiem, lai klientiem sniegtu ieskatu katra ražotāja kvalitātēs. E-veikalā nopērkamas ir tikai tās lampas, kas jau ir gatavas ražotāja noliktavā ar maksimāli ātru piegādes termiņu. Sadaļā “Apgaismojums”, kur redzami dažādu ražotāju katalogi vai arī salonā uz vietas, izvēles iespējas krietni paplašinās.

Mūsu klāstā ir gan dekoratīvais, gan tehniskais apgaismojums, tostarp dažādu ražotāju sliežu sistēmas ar prožektoriem, virsapmetuma apgaismojums, spoti un iebūves.

Starp mūsu sadarbības ražotājiem būs tādi, kas neko nemainīs izstrādātajos lampu parametros un būs, kuri vajadzības gadījumā uzreiz piedāvās iestrādāt garāku vadu. Jārēķinās gan ar nelielu piemaksu un nedaudz ilgāku piegādes termiņu. Lūdzu, jautājiet mums!

Šādu iespēju piedāvā pašmāju lampu ražotāji “LaLampa” un “Sī-Light”, par citu ražotāju gaismekļiem, lūdzu, jautājiet mums!

Klients var izvēlēties: pats izņemt lampu pasūtījumu salonā vai pilnu servisu: piegādi ar montāžu.